reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, HSG

reklama
A od czasu cp chodziłaś na monitoring? Lekarz dawał Ci jakieś „wspomagacze” na zajście? Kurde, od maja trochę czasu już zleciało... ja miesiąc po cp zrobiłam drożność. Okazało się wszystko ok i w tym samym cyklu dostałam zastrzyk Ovitrelle + utrogestan po 3 tabletki dopochwowo od 16 do 25 dc. Teraz już wiem, ze się w tym cyklu nie udało jednak. W kolejnym cyklu znowu idę do kliniki po kolejna dawkę. Licze na to, ze to pomoże choć trochę...
Na tamten czas odpuściłam sobie do września wszelkie dodatkowe działania.
W październiku zaczęłam znów chodzić do gina i okazało się że mimo pozytywnych testów owulacyjnych i wszelakich oznak owulacji - takowej nie było..
Listopad, grudzień i styczeń byłam na wspomagaczach Clostilbegyt, Ovitrelle i Luteina.
I nic.
7 lat temu zaszłam w ciąże bez problemu jak i sama ciąża była książkowa..
 
Na tamten czas odpuściłam sobie do września wszelkie dodatkowe działania.
W październiku zaczęłam znów chodzić do gina i okazało się że mimo pozytywnych testów owulacyjnych i wszelakich oznak owulacji - takowej nie było..
Listopad, grudzień i styczeń byłam na wspomagaczach Clostilbegyt, Ovitrelle i Luteina.
I nic.
7 lat temu zaszłam w ciąże bez problemu jak i sama ciąża była książkowa..
Kurczę Ale dziwne z ta owulacja 🙄 może powinnaś zmienić lekarza, który wymyśliłby coś innego ?
 
Hej, u mnie cisza... 11.04 powinnam dostać okres. Przejdę jeszcze jeden cykl na stymulacji i lekach i odpuszczam już chyba
 
Trzymam kciuki aby nie przyszedł ✊
Kolejny monitoring - wczoraj ovitrelle więc działamy😀
To mój drugi cykl po HSG - i ten fakt trzyma mnie na duchu że może się lada chwila udać
 
reklama
Do góry