reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Miłego dnia [emoji846] obudziłam się dziś bez mdłości , mogę jeść i pic normalnie. Może uda się dziś buc bardziej produktywna niż w ostatnim tygodniu kiedy to tylko leżałam i chorowałam. Postanowiłam się nie martwić zanikiem mdłości , przecież nie musi to oznaczać najgorszego, będę się obserwować na spokojnie a co ma byc to będzie
Spokój mamy jest najważniejszy, a co ma być to będzie, na tym etapie na na pewne rzeczy nie mamy wpływu... Miłego dnia dziewczyny[emoji4]
 
reklama
to mam tak samo 😉😉 trochę się boje bo nie planowałam tej ciąży ... zrzucałam kg na siłowni u nas biegając 😕 teraz na starcie mam około 80 i 180 wzrostu ... już na siebie patrzeć nie mogę a to dopiero początek 🙈 pocieszam się ze jak urodzę to zacznę w domu ćwiczyć jak po każdym maluszku
Ja mam tak samo... też nie planowałam ciąży i właśnie zaczęłam dietę a tu niespodzianka. Ważę 75kg przy wzroście 168cm.. no nieciekawie.. sama siebie dobijam że będzie jeszcze więcej...
 
Kurczę a ja się chciałam szczepić.. musze to w takim razie dobrze przemyśleć i skonsultować. Ja też będę prowadzić ciąże prywatnie u ginekologa który prowadził moją 1 ciąże i był przy porodzie. jedynie badania prenatalne będę robić u innego lekarza.
Ja mam lux med ale opinie o lekarzach są słabe.. narazie biorę tylko witaminy- w pierwszej ciąży brałam duphaston do 13 tc. Odstawiłam rok temu tabletki anty i nie zabezpieczaliśmy się no i mamy ❤️
A skąd jesteście dziewczyny w ogóle ? Ja ze śląska Dąbrowa Górnicza.
Witaj sąsiadko 😃
 
Dziewczyny A ile przytyliscie w poprzednich ciałach? Bo Ja to jakaś tragedia mimo że nie miałam żadnych zachcianek ani se nie pozwalalam na nie wiadomo co to w każdej ciąży 20kg🤣🤣🤣🤣🤣. Dopiero co niedawno wrucilam do wagi sprzed ciąży A tu znowu aż się boję
 
Ja o 4 wstaje do pracy i dla mnie to tragedia 🥺 dzisiaj nie mogłam zwlec się z łóżka i zrobiłam to tylko dlatego że w głowie miałam myśl że jak wrócę to od razu się położę 😁 ten brak mocy strasznie mnie dobija . Mam nadzieję że jak pójdę we wtorek do lekarza to od razu dostanę l 4 🙂
 
Miłego dnia 🙂 obudziłam się dziś bez mdłości , mogę jeść i pic normalnie. Może uda się dziś buc bardziej produktywna niż w ostatnim tygodniu kiedy to tylko leżałam i chorowałam. Postanowiłam się nie martwić zanikiem mdłości , przecież nie musi to oznaczać najgorszego, będę się obserwować na spokojnie a co ma byc to będzie
Spokojnie teraz jestem w swojej 3 ciazy I powiem Ci ze to zupełnie normalne, że raz sue czujesz tak a za chwile inaczej. Organizm po prostu różnie sobie radzi.a tak w ogóle to z moim najstarszym synem to w ogóle bym nie wiedziałam, że jestem w ciąży gdyby nie rosnacy brzuch. I co ciaza najbardziej bezproblemowa... takze musisz postarać się wyluzowac. Stres nie jest najlepszy dla maluszka ;)
 
Ja dzisiaj miałam pobudke o 5.50. Moj najmlodszy o tej porze wstaje od dłuższego czasu no i nie ma zmiłuj. Mnie się bardzo dobrze spi w ogóle co noc jakies mega realistyczne sny...
Ja dzisiaj też mialam dziwne sny, związane z ciążą i wcale nie były dobre więc wolę szybko o nich zapomnieć :)
 
reklama
Do góry