reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

No jutro na 7 krew i kolo 9 usg . Gdyby nie to ze tesknie za domem nie byloby tak zle .
Taka cisza tu na tej sali . Sama leze . Nie ma telewizora jedynie ratuje mnie netflix na telefonie no ale nie powiem bo czuje sie bezpiecznie .. A przynajmniej bezpieczniej jak w domu .. Zobaczymy . Moim zdaniem powinnismy jutro cos wiedzieć . A jak nic nie zobaczymy reagowac bo naprawde uwazam ze jest juz czas na jakies wyniki .. Nie chce tu spedzic 2 tygodni .. I czekac az cos zlego sie wydarzy .. Martwie sie i w ogole ..czasami mysle pozytywnie czasami nie ale najgorsza mimo wszystko jest niewiedza i braki jezykowe . [emoji1326][emoji136] dzieki za wsparcie . I tu masz racje ze mam odpowiedzialnego lekarza . Na poczatku bylam zla na niego ze nic nie widzi i myslalam ze jest niekompetentny albo ze cos ze sprzetem nie hallo ale widze ze to wcale nie tak .
Ah sie rozpisalam za duzo czasu mam hehe
Trzeba być dobrej myśli choć wiem sama, że czasami o to ciężko.... W szpitalu jesteś bezpieczna, jakiś fajny serial na Netflix i czas zleci [emoji6]
 
reklama
No jutro na 7 krew i kolo 9 usg . Gdyby nie to ze tesknie za domem nie byloby tak zle .
Taka cisza tu na tej sali . Sama leze . Nie ma telewizora jedynie ratuje mnie netflix na telefonie no ale nie powiem bo czuje sie bezpiecznie .. A przynajmniej bezpieczniej jak w domu .. Zobaczymy . Moim zdaniem powinnismy jutro cos wiedzieć . A jak nic nie zobaczymy reagowac bo naprawde uwazam ze jest juz czas na jakies wyniki .. Nie chce tu spedzic 2 tygodni .. I czekac az cos zlego sie wydarzy .. Martwie sie i w ogole ..czasami mysle pozytywnie czasami nie ale najgorsza mimo wszystko jest niewiedza i braki jezykowe . 💁🏻💁 dzieki za wsparcie . I tu masz racje ze mam odpowiedzialnego lekarza . Na poczatku bylam zla na niego ze nic nie widzi i myslalam ze jest niekompetentny albo ze cos ze sprzetem nie hallo ale widze ze to wcale nie tak .
Ah sie rozpisalam za duzo czasu mam hehe
Trzymaj się kochana 🥰🥰
 
Hej, czy któraś z was miała krwawienia w ciąży i udało się ją utrzymać?
Ja miałam krwawienia w poprzedniej ciąży, bardzo dużo czerwonej krwi w 11 tygodniu, ale wszystko było dobrze ciąża przez cięcie... Teraz w poniedziałek miałam brązowe plamienie, jednodniowe, na ten moment wszystko dobrze...
 
Ja miałam krwawienia w poprzedniej ciąży, bardzo dużo czerwonej krwi w 11 tygodniu, ale wszystko było dobrze ciąża przez cięcie... Teraz w poniedziałek miałam brązowe plamienie, jednodniowe, na ten moment wszystko dobrze...
A wiadomo dlaczego były te krwawienia? Krwawie juz drugi dzień na czerwono.
 
reklama
Do góry