reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palmienie w ciąży

Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
6
Witajcie. Jestem obecnie w 23 tygodniu ciąży, od ok. 17 tygodnia występują u mnie plamienia wraz z upławami. Oczywiście lekarz mnie obejrzał, łożysko daleko na tylniej ścianie, szyjka macicy długa, z dzieckiem dobrze. Mam przepisane tabletki dopochwowe aczkolwiek plamienie wciąż się zdarza, raz bardzo niewielkie, raz trochę więcej tego jest. Nic mnie przy tym plamieniu nie boli. Czy któraś miała coś podobnego? I co to może być? Lekarz mówi że jest to infekcja, ale ja nie mogę jej wyleczyć. Nie wiem co myśleć, czy tak już będzie do końca ciąży.
 
reklama
Witajcie. Jestem obecnie w 23 tygodniu ciąży, od ok. 17 tygodnia występują u mnie plamienia wraz z upławami. Oczywiście lekarz mnie obejrzał, łożysko daleko na tylniej ścianie, szyjka macicy długa, z dzieckiem dobrze. Mam przepisane tabletki dopochwowe aczkolwiek plamienie wciąż się zdarza, raz bardzo niewielkie, raz trochę więcej tego jest. Nic mnie przy tym plamieniu nie boli. Czy któraś miała coś podobnego? I co to może być? Lekarz mówi że jest to infekcja, ale ja nie mogę jej wyleczyć. Nie wiem co myśleć, czy tak już będzie do końca ciąży.
Ja bym się poradziła innego lekarza.
 
Grzybicza, mam już trzecie tabletki dopochwowe, a dalej mam te same upławy, plamienie i występuje nie przyjemne szczypanie.
A miałaś odpowiednie badania, żeby sprawdzić, czym leczyć? Jak nie, to dobrze zrobić. Ja na Twoim miejscu, jak znowu się pojawi plamienie to pojechałabym do szpitala. Muszą Cię przyjąć i sprawdzić o co chodzi, pewnie też zalecą odpowiednie leczenie.
 
Do góry