reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

jak chcecie bez chloru i innych dziadostw to polecam też pampers pure protection😜
A ja dostałam paczkę 1 pampers pure protection i wczoraj je otworzyliśmy, bo skończyły nam się z Dady 1 i powiem Wam, że masakra... Te z pampersa 1 są tak duże jak 2 z Dady... Dodatkowo te z pampersa mają kiepskie rzepy, co zmieniam pieluchę to ona ma rzep odpięty, przecieka po bokach, pampers zjeżdża z pleców na połowę pupy, dramat. Dobrze, że tylko jedna paczkę dostałam, bo jak mała przejdzie na 2 to wtedy je zużyjemy. Jedyny plus tych pampers jest taki, że są miękkie i przyjemne w dotyku i tyle z plusów.
 
reklama
A ja dostałam paczkę 1 pampers pure protection i wczoraj je otworzyliśmy, bo skończyły nam się z Dady 1 i powiem Wam, że masakra... Te z pampersa 1 są tak duże jak 2 z Dady... Dodatkowo te z pampersa mają kiepskie rzepy, co zmieniam pieluchę to ona ma rzep odpięty, przecieka po bokach, pampers zjeżdża z pleców na połowę pupy, dramat. Dobrze, że tylko jedna paczkę dostałam, bo jak mała przejdzie na 2 to wtedy je zużyjemy. Jedyny plus tych pampers jest taki, że są miękkie i przyjemne w dotyku i tyle z plusów.
A u nas się sprawdziły. co prawda wcześniej używałam pampers premium care ale się przerzuciliśmy.
co dla kogo jest plusem dla mnie największa zaletą to nie bielone chlorem, bez parabenow i lateksu😁 a dodatkowo jeszcze się pokusiłam dzięki karoo-kp o wielorazowe i zamierzam używać zamiennie🤣
 
A u nas się sprawdziły. co prawda wcześniej używałam pampers premium care ale się przerzuciliśmy.
co dla kogo jest plusem dla mnie największa zaletą to nie bielone chlorem, bez parabenow i lateksu😁 a dodatkowo jeszcze się pokusiłam dzięki karoo-kp o wielorazowe i zamierzam używać zamiennie🤣
Ja też dostałam w prezencie pieluchy wielorazowe, ale jeszcze nie używałam 😁
 
reklama
Ja też dostałam w prezencie pieluchy wielorazowe, ale jeszcze nie używałam 😁
Dla mnie idea pieluch wielorazowych jest super,nawet w ciąży myslalam o tym ale przyznam szczerze, że teraz jak czasu brakuje czasem na codzienne czynności albo trzeba włączyć dziesiąty bieg , żeby wszystko ogarnąć to jakoś nie mam checi na rezygnację z jednorazowych a jak popatrzę na tą rzadką kupę w pampersie to już w sumie chyba jestem pewna 😂
może w czym innym będę ekologiczna😉
 
Do góry