reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odebrałam wynik histopatologiczny! Pomocy 😢

OsnowaM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
998
Odebrałam wynik histopatologiczny !
ZAŚNIAD GRONIASTY CAŁKOWITY !
pomocy! Jedyne pytanie które nasuwa się w tej chwili. Czy kiedyś zostanę mama ? Czy komuś się udało.. proszę o wasze doświadczenia ☹🥺😢
 
reklama
Odebrałam wynik histopatologiczny !
ZAŚNIAD GRONIASTY CAŁKOWITY !
pomocy! Jedyne pytanie które nasuwa się w tej chwili. Czy kiedyś zostanę mama ? Czy komuś się udało.. proszę o wasze doświadczenia [emoji852][emoji3064][emoji22]
Tak, masz szansę na bycie mamą, ale najpierw zatroszcz się o siebie. Jak najszybciej idź do ginekologa z wynikiem. Osobiście nie miałam takiego wyniku, ale poznałam dziewczynę, była młodziutka jak miała z tym problem. Obecnie jest mama wspaniałego dzieciaczka. Nie trać nadziei
Spróbuję ja przywołać, może się uda
@plastulinka jak podczytujesz, odezwij się prosze
 
Odebrałam wynik histopatologiczny !
ZAŚNIAD GRONIASTY CAŁKOWITY !
pomocy! Jedyne pytanie które nasuwa się w tej chwili. Czy kiedyś zostanę mama ? Czy komuś się udało.. proszę o wasze doświadczenia ☹🥺😢
Strasznie mi przykro z Twojego powodu i trzymam kciuki żeby było dobrze. O zaśniadzie nie wiem wiele, ale pewna youtuberka dzieliła się swoją historią w filmie. Nazywa się niesia25. Wiem ze po tej historii została mama. Wszystkiego dobrego Ci życzę, dużo zdrowia!
 
Strasznie mi przykro z Twojego powodu i trzymam kciuki żeby było dobrze. O zaśniadzie nie wiem wiele, ale pewna youtuberka dzieliła się swoją historią w filmie. Nazywa się niesia25. Wiem ze po tej historii została mama. Wszystkiego dobrego Ci życzę, dużo zdrowia!
Tak widziałam, tylko ona miała zaśniad częściowy :( wiem udało się jej. Dziękuje za odpowiedz kochana
 
Tak, masz szansę na bycie mamą, ale najpierw zatroszcz się o siebie. Jak najszybciej idź do ginekologa z wynikiem. Osobiście nie miałam takiego wyniku, ale poznałam dziewczynę, była młodziutka jak miała z tym problem. Obecnie jest mama wspaniałego dzieciaczka. Nie trać nadziei
Spróbuję ja przywołać, może się uda
@plastulinka jak podczytujesz, odezwij się prosze
Ja nie mam już sił, nie chce mi się żyć.. leżę i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Ten wynik mnie dziś zabił. Wieczorem mam wizytę u swojego ginekologa. Staraliśmy się 2 lata, kupę stresu i pieniędzy a gdy się udało straciłam ciąże a teraz jeszcze taka diagnoza. Nie wiem jak sobie z tym poradzić .. nie wyobrażam sobie życia bez dziecka. Mając 20 lat już marzyłam o rodzinie i dzieciach a teraz wszystko pękło jak mydlana bańka
 
Zaśniad całkowity nie przekreśla szans na kolejną zdrową ciążę. Musisz tylko odczekać ze staraniami trochę czasu. Nie poddawaj się.
 
Daj sobie czas Kochana :( to trudne wieści, musisz to przetrawić, nie da się na pewno tego przyspieszyć i być ciagle gotowym do boju. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i wierze ze wszystko Brdzie dobrze 😘
 
Daj sobie czas Kochana :( to trudne wieści, musisz to przetrawić, nie da się na pewno tego przyspieszyć i być ciagle gotowym do boju. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i wierze ze wszystko Brdzie dobrze 😘
Boje się żeby nie wyszło coś gorzej :( tak bardzo chce mieć malenstwo, chociaż jedno :( poczekam ile trzeba będzie ale tez już 30 na karku... AMH tez już nie ciekawe... nie wiem :( jedna wielka nie wiadoma
 
reklama
Boje się żeby nie wyszło coś gorzej :( tak bardzo chce mieć malenstwo, chociaż jedno :( poczekam ile trzeba będzie ale tez już 30 na karku... AMH tez już nie ciekawe... nie wiem :( jedna wielka nie wiadoma
Spokojnie, jest mnóstwo możliwości, medycyna idzie do przodu. Wszystko się ułoży 😘 Twoje zdrowie jest teraz najważniejsze.
 
Do góry