reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odebra┼éam wynik histopatologiczny! Pomocy ­čśó

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
16 Kwiecień 2021
Post├│w
34
Odebrałam wynik histopatologiczny !
ZAŚNIAD GRONIASTY CAŁKOWITY !
pomocy! Jedyne pytanie kt├│re nasuwa si─Ö w tej chwili. Czy kiedy┼Ť zostan─Ö mama ? Czy komu┼Ť si─Ö uda┼éo.. prosz─Ö o wasze do┼Ťwiadczenia Ôś╣­čą║­čśó

reklama

Destino

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Marzec 2016
Post├│w
8 385
Miasto
Krak├│w
pomocy! Jedyne pytanie kt├│re nasuwa si─Ö w tej chwili. Czy kiedy┼Ť zostan─Ö mama ? Czy komu┼Ť si─Ö uda┼éo.. prosz─Ö o wasze do┼Ťwiadczenia
Tak, masz szans─Ö na bycie mam─ů, ale najpierw zatroszcz si─Ö o siebie. Jak najszybciej id┼║ do ginekologa z wynikiem. Osobi┼Ťcie nie mia┼éam takiego wyniku, ale pozna┼éam dziewczyn─Ö, by┼éa m┼éodziutka jak mia┼éa z tym problem. Obecnie jest mama wspania┼éego dzieciaczka. Nie tra─ç nadziei
Spróbuję ja przywołać, może się uda
@plastulinka jak podczytujesz, odezwij si─Ö prosze

niematkawariatka

Do┼é─ůczy┼é(a)
18 Marzec 2021
Post├│w
201
pomocy! Jedyne pytanie kt├│re nasuwa si─Ö w tej chwili. Czy kiedy┼Ť zostan─Ö mama ? Czy komu┼Ť si─Ö uda┼éo.. prosz─Ö o wasze do┼Ťwiadczenia Ôś╣­čą║­čśó
Strasznie mi przykro z Twojego powodu i trzymam kciuki ┼╝eby by┼éo dobrze. O za┼Ťniadzie nie wiem wiele, ale pewna youtuberka dzieli┼éa si─Ö swoj─ů histori─ů w filmie. Nazywa si─Ö niesia25. Wiem ze po tej historii zosta┼éa mama. Wszystkiego dobrego Ci ┼╝ycz─Ö, du┼╝o zdrowia!

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
16 Kwiecień 2021
Post├│w
34
Strasznie mi przykro z Twojego powodu i trzymam kciuki ┼╝eby by┼éo dobrze. O za┼Ťniadzie nie wiem wiele, ale pewna youtuberka dzieli┼éa si─Ö swoj─ů histori─ů w filmie. Nazywa si─Ö niesia25. Wiem ze po tej historii zosta┼éa mama. Wszystkiego dobrego Ci ┼╝ycz─Ö, du┼╝o zdrowia!
Tak widzia┼éam, tylko ona mia┼éa za┼Ťniad cz─Ö┼Ťciowy :( wiem uda┼éo si─Ö jej. Dzi─Ökuje za odpowiedz kochana

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
16 Kwiecień 2021
Post├│w
34
Tak, masz szans─Ö na bycie mam─ů, ale najpierw zatroszcz si─Ö o siebie. Jak najszybciej id┼║ do ginekologa z wynikiem. Osobi┼Ťcie nie mia┼éam takiego wyniku, ale pozna┼éam dziewczyn─Ö, by┼éa m┼éodziutka jak mia┼éa z tym problem. Obecnie jest mama wspania┼éego dzieciaczka. Nie tra─ç nadziei
Spróbuję ja przywołać, może się uda
@plastulinka jak podczytujesz, odezwij si─Ö prosze
Ja nie mam ju┼╝ si┼é, nie chce mi si─Ö ┼╝y─ç.. le┼╝─Ö i nie wiem co mam ze sob─ů zrobi─ç. Ten wynik mnie dzi┼Ť zabi┼é. Wieczorem mam wizyt─Ö u swojego ginekologa. Starali┼Ťmy si─Ö 2 lata, kup─Ö stresu i pieni─Ödzy a gdy si─Ö uda┼éo straci┼éam ci─ů┼╝e a teraz jeszcze taka diagnoza. Nie wiem jak sobie z tym poradzi─ç .. nie wyobra┼╝am sobie ┼╝ycia bez dziecka. Maj─ůc 20 lat ju┼╝ marzy┼éam o rodzinie i dzieciach a teraz wszystko p─Ök┼éo jak mydlana ba┼äka

jasani

Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Styczeń 2017
Post├│w
4 548
Za┼Ťniad ca┼ékowity nie przekre┼Ťla szans na kolejn─ů zdrow─ů ci─ů┼╝─Ö. Musisz tylko odczeka─ç ze staraniami troch─Ö czasu. Nie poddawaj si─Ö.

niematkawariatka

Do┼é─ůczy┼é(a)
18 Marzec 2021
Post├│w
201
Daj sobie czas Kochana :( to trudne wie┼Ťci, musisz to przetrawi─ç, nie da si─Ö na pewno tego przyspieszy─ç i by─ç ciagle gotowym do boju. ┼╗ycz─Ö Ci wszystkiego co najlepsze i wierze ze wszystko Brdzie dobrze ­čśś

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
16 Kwiecień 2021
Post├│w
34
Daj sobie czas Kochana :( to trudne wie┼Ťci, musisz to przetrawi─ç, nie da si─Ö na pewno tego przyspieszy─ç i by─ç ciagle gotowym do boju. ┼╗ycz─Ö Ci wszystkiego co najlepsze i wierze ze wszystko Brdzie dobrze ­čśś
Boje si─Ö ┼╝eby nie wysz┼éo co┼Ť gorzej :( tak bardzo chce mie─ç malenstwo, chocia┼╝ jedno :( poczekam ile trzeba b─Ödzie ale tez ju┼╝ 30 na karku... AMH tez ju┼╝ nie ciekawe... nie wiem :( jedna wielka nie wiadoma

reklama

niematkawariatka

Do┼é─ůczy┼é(a)
18 Marzec 2021
Post├│w
201
Boje si─Ö ┼╝eby nie wysz┼éo co┼Ť gorzej :( tak bardzo chce mie─ç malenstwo, chocia┼╝ jedno :( poczekam ile trzeba b─Ödzie ale tez ju┼╝ 30 na karku... AMH tez ju┼╝ nie ciekawe... nie wiem :( jedna wielka nie wiadoma
Spokojnie, jest mn├│stwo mo┼╝liwo┼Ťci, medycyna idzie do przodu. Wszystko si─Ö u┼éo┼╝y ­čśś Twoje zdrowie jest teraz najwa┼╝niejsze.