reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi. Ja chodze prywatnie, ale sugerowałam się opiniami z internetu przy wyborze lekarza. Jestem 86 😊
 
ja również 97 :)

W sumie to żadna z Was mi nie odpowiedziała na moje pytanie dzisiaj z rana, co do L4 😄 ale generalnie w trakcie dnia się dowiedziałam, ze będę miała pod sobą nowy team i nagle z 17 osób robi mi się 54... Generalnie się zgodziłam na to, przyjęłam propozycje, ale w pracy nic nie wiedza o ciąży, wiec teraz jak pomyśle o tym, ze jednak będzie większy stres i większa odpowiedzialność, to chyba poproszę lekarza o L4 wcześniej... a zawsze mówiłam, ze w związku z moim pracoholizmem to chyba z laptopem na porodówce wyląduje :D jednak życie weryfikuje :)
 
Kochane mamusie byłam no i powiedział ze dobrze ze powiedziałam prawdę , podziękował mi za szczerość 😉 wiec dał mi badania założył swoją kartę .... i mam przyjść na dwa tyg 🥰 teraz jestem szczeliwa bo zadbał o mnie jak powinien ... dzidzia rośnie
 

Załączniki

  • IMG_7557.jpg
    IMG_7557.jpg
    71,3 KB · Wyświetleń: 94
Hej! Ja już po dzisiejszej wizycie! Serduszko pieknie bije , maluszek ma już 11 mm i wychodzi ze jestem 7+1 tygodniu.
Jeżeli chodzi o wizyty to poprzednia ciąże prowadziłam cała prywatnie! Full kasy poszło . Teraz zaczęłam prywatnie a dzisiaj byłam na NFZ i bardzo się zaskoczyłam! Od razu lekarka zrobiła mi USG ,dała zwolnienie! (Prywatna lekarka dwa dni temu nie dała) i dała skierowanie na wszystkie badania! Zostaje u tej na NFZ a w razie wątpliwości zamierzam iść prywatnie.
Jestem z rocznika 91;)

Pozdrawiam Was wszystkie!
A na kiedy masz termin?
 
ja również 97 :)

W sumie to żadna z Was mi nie odpowiedziała na moje pytanie dzisiaj z rana, co do L4 😄 ale generalnie w trakcie dnia się dowiedziałam, ze będę miała pod sobą nowy team i nagle z 17 osób robi mi się 54... Generalnie się zgodziłam na to, przyjęłam propozycje, ale w pracy nic nie wiedza o ciąży, wiec teraz jak pomyśle o tym, ze jednak będzie większy stres i większa odpowiedzialność, to chyba poproszę lekarza o L4 wcześniej... a zawsze mówiłam, ze w związku z moim pracoholizmem to chyba z laptopem na porodówce wyląduje :D jednak życie weryfikuje :)
Wooooow! To ogromny awans! Podwójne gratulacje w takim razie :D ale nooo, to jest ogromna odpowiedzialność już, tez bym wcześniej poszła na L4 albo jednak zrezygnowała bo skoro i tak zaraz L4 i poród to po roku macierzyńskiego wolała bym zacząć od płytszej wody :p Szacun, ze w tym wieku jesteś przełożoną i to z tyloma podwładnymi! 💪💪💪 a w jakiej branży pracujesz jeśli można spytać. 😊
 
reklama
Stresowałam się cały dzień 😏😏🤦🏻‍♀️ nie potrzebnie ... nawet jak mi mierzyła ciśnienie to było wysokie 😅😅 zaczynam z waga 81 🤩🤣 wiec mam potem całe życie żeby to zwalać 😅 najważniejsze ze rośnie 🥰🥰🥰
Borze zielony, zazdroszczę, ja będę startować z wagą 88... strasznie przytyłam przez kwarantannę, aż płakać mi się chce... żebym tylko nie przytyła zbędnych kilogramów w tej ciąży... żeby przybyło tylko tych niezbędnych (łożysko, płyny, dzidzia)... załamie się jak będę jeszcze grubsza 😭😭😭😭😭
 
Do góry