reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Nifty pro co sadzicie robic czy nie

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
9
Mam 34 Lata. Po badaniu pappa i usg wyszlo mi posrednie ryzyko skorygowane 1:860. USG wyszlo dobrze. Mam rekomendacje na zrobienie tego testu. To ryzyko jest posrednie ale nie jestem pewna czy to jest az taki zly wynik?
 
reklama
Mam 34 Lata. Po badaniu pappa i usg wyszlo mi posrednie ryzyko skorygowane 1:860. USG wyszlo dobrze. Mam rekomendacje na zrobienie tego testu. To ryzyko jest posrednie ale nie jestem pewna czy to jest az taki zly wynik?
wyniki nie jest zły, ale poniżej 1000 zawsze jest rekomendacja do badania np nifty. Ja bym zrobiła - dla spokoju :)
 
Jeśli masz możliwości finansowe, to jak najbardziej warto! Poczytaj o różnicach między pappa a NIFTY pro, tak naprawdę masz tu większą czułość i zakres badanych chorób, a na NIFTY pro nie wpływa też np. wiek.
Nam dał przede wszystkim spokój, nie żałuję ani złotówki i w kolejnej ciąży zrobię w pierwszym możliwym terminie.
 
Do góry