reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

Daj spokój, jedna wielka ściema. Dziewczyny wczoraj maiły rację, tu jest psycholog jakiś potrzebny. Lekarz zadzwonił z wynikiem, ale nie podał wyniku tylko zakres referencyjny. Do tego z błędem, bo podał jej wartości w tysiącach z przecinkiem 😂 już nie wspomnę o tym, że beta na 5 tydzień a testy negatywne. No to się kupy nie trzyma
Mi wyszedł pozytywny w 8 tygodniu więc jest mozliwe
 
reklama
Bezczelna jesteś fanką hmm chyba w ciaze nie możesz zajść i na siłę z budów i złości uprzykrzasz życie innym się. Myślałam że to przyjazne forum ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś bezczelny jak to w życiu. Wpislczuje ja się z rad wypisuje przy 2 dzieci nie mam czasu zajmować się takimi kretynkami jak Ty
 
Bezczelna jesteś fanką hmm chyba w ciaze nie możesz zajść i na siłę z budów i złości uprzykrzasz życie innym się. Myślałam że to przyjazne forum ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś bezczelny jak to w życiu. Wpislczuje ja się z rad wypisuje przy 2 dzieci nie mam czasu zajmować się takimi kretynkami jak Ty
Przynajmniej potrafię przeczytać instrukcję obsługi testu ciążowego. A co do ciąży to cie rozczaruje bo nie planuje w niej być. Tym ostatnim zdaniem pokazałaś swój poziom który sięga dna.
 
reklama
Do góry