reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwunastotygodniowe dziecko nie chcę jeść

@sandyy Ja też tak myślałam, ale mojemu posmakował. Ja nie byłam w stanie tego próbować ;-) Chyba nic nie szkodzi spróbować, skoro i tak nie chce jeść.

@sandyy Ja też tak myślałam, ale mojemu posmakował. Ja nie byłam w stanie tego próbować ;-) Chyba nic nie szkodzi spróbować, skoro i tak nie chce jeść.
Moze spróbuję. Teraz to wiem ze nic nie wiem, ze niedlugo bede go próbować karmic i nie wiem co bedzie. Bo humorek to ma jak burza gradowa dzisiaj
 
reklama
Dalam apap, zeby sprawdzic, czy go cos nie boli
Ale po apapie tez doopa. On sie kreci non stop, nie moz skupic sie na butli. Na widok butli sie cieszy, a po kilku lykach puszcza i za chiny nie chce jesc.

Wspolczuje, ze wizyta nieudana...
Moj pediatra jest gastrologiem i tyle, co nam gastrotuss zaproponowal. Nam z fiberoskopii wyszlo, ze ma refluks ukryty. Czytam niby, ze jeszcze mozna podawac zobojetniajace leki (helicid)...

Dalam apap, zeby sprawdzic, czy go cos nie boli
Ale po apapie tez doopa. On sie kreci non stop, nie moz skupic sie na butli. Na widok butli sie cieszy, a po kilku lykach puszcza i za chiny nie chce jesc.

Wspolczuje, ze wizyta nieudana...
Moj pediatra jest gastrologiem i tyle, co nam gastrotuss zaproponowal. Nam z fiberoskopii wyszlo, ze ma refluks ukryty. Czytam niby, ze jeszcze mozna podawac zobojetniajace leki (helicid)...
A pomaga wam gasttotuuss? Ile zjada dobowo maluszek?
 
Dobowo... 5.5miesieczniak 600-800ml
Dzis 600[emoji2369] i to w atmosferze skandalu
To w porównaniu z moim synem w tym wieku to bardzo ładnie. Nieważne ile piję dobowo ważne by przybierał na wadze. Mój mało jadl i malutko przybierał. Ale coś tam przybierał. Odkąd jest na mleku dla hiperalergikow przybiera bardzo mało. W 4 mce 600 g tylko.
 
Jak was czytam to widzę siebie sprzed 9 mcy. Wtedy miałam nadzieję ze przejdzie że to zęby. Nie przeszło... A nawet jest gorzej. Codziennie walczę by jadł bo grozi mu sonda do żołądka! Mam dość na prawdę.. Roczne dziecko a piję tylko mleko ohydne bo żadnych stałych nie toleruje. A mleko piję bez refundacji bo jest tylko do roku. A mleczka które może pić po roku nie toleruje. Dlatego puszka tego mleka bez refundacji kosztuje 150 zł a na olx. 90 zł i wystarcza na ok 4 dni. Do tego prywatni lekarze i badania też sporo kosztują.. Mam przekichane w życiu 😔
 
To w porównaniu z moim synem w tym wieku to bardzo ładnie. Nieważne ile piję dobowo ważne by przybierał na wadze. Mój mało jadl i malutko przybierał. Ale coś tam przybierał. Odkąd jest na mleku dla hiperalergikow przybiera bardzo mało. W 4 mce 600 g tylko.
Moj tez malo przybiera... po 300g miesiecznie. Ostatnie 2 tygodnie 20g[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
reklama
Jak was czytam to widzę siebie sprzed 9 mcy. Wtedy miałam nadzieję ze przejdzie że to zęby. Nie przeszło... A nawet jest gorzej. Codziennie walczę by jadł bo grozi mu sonda do żołądka! Mam dość na prawdę.. Roczne dziecko a piję tylko mleko ohydne bo żadnych stałych nie toleruje. A mleko piję bez refundacji bo jest tylko do roku. A mleczka które może pić po roku nie toleruje. Dlatego puszka tego mleka bez refundacji kosztuje 150 zł a na olx. 90 zł i wystarcza na ok 4 dni. Do tego prywatni lekarze i badania też sporo kosztują.. Mam przekichane w życiu [emoji17]
O masakra... a czemu strasza Was sonda? Nie chce jesc czy ma jakis problem techniczny?
 
Do góry