reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mój też ma 8 tyg, jest bardzo spokojnym i radosnym dzieckiem a wczoraj całe popołudnie płacz i marudzenie. To chyba skok rozwojowy, teraz mały widzi z większej odległości, podnosi fajnie głowę leżąc na brzuchu, także myślę, że układ nerwowy sobie nie radzi z tak szybkim rozwojem🙂
Do tej pory u nas tez tak było a teraz mamy dwa dni wyjęte z życia 😔oby szybko minęło
 
reklama
Ja wazę trochę mniej od Ciebie 106 i na szczęście dobrze się czuje i lekko nie czuje tych kilogramów i nie wstydzę się ich. Lubie siebie i nie wierze że wszystkie choroby są od nadwagi. Można ważyć więcej i byc zdrowym🙂. A ci do uśmiechów do tej pory były teraz taki marudząco płaczący czas mamy aż i płakać mi się chce i się denerwuje z bezsilnosci. Mam nadzieje ze to skok i szybko minie. Chyba, że córka przestała mnie lubić i nie chce się do mnie uśmiechać 🤔
Ważyłam 106 przed ciążą z Dobrusią i wtedy czułam się naprawdę ok. W 4 miesiące schudłam wtedy 20kg ciężką pracą na siłowni plus dieta. Teraz siłownia odpada, nawet gdyby była otwarta, to nie wyrobię czasowo. Poza tym sama waga jest mało istotna, nawet kwestia akceptacji tego, jaka jestem, dla mnie jednak istotne to zdrowie. Dolegliwości refluksowe się zmniejszają po schudnięciu, nadciśnienie zanika, problemy cukrzycowe, z układem ruchu. Mi ciąże wszystkie bardzo obciążyły stawy, bujam się jak kaczka jak chodzę i po prostu czuję się niesprawna, nie mam siły biegać za Dobrusią, a ona na mnóstwo energii. Po prostu wiem, że chcę to zrobić dla siebie.
By the way, jak bylam młodsza, to moja tusza mi nie wadziła, biegałam normalnie, ale teraz już nie daje rady.
 
Ważyłam 106 przed ciążą z Dobrusią i wtedy czułam się naprawdę ok. W 4 miesiące schudłam wtedy 20kg ciężką pracą na siłowni plus dieta. Teraz siłownia odpada, nawet gdyby była otwarta, to nie wyrobię czasowo. Poza tym sama waga jest mało istotna, nawet kwestia akceptacji tego, jaka jestem, dla mnie jednak istotne to zdrowie. Dolegliwości refluksowe się zmniejszają po schudnięciu, nadciśnienie zanika, problemy cukrzycowe, z układem ruchu. Mi ciąże wszystkie bardzo obciążyły stawy, bujam się jak kaczka jak chodzę i po prostu czuję się niesprawna, nie mam siły biegać za Dobrusią, a ona na mnóstwo energii. Po prostu wiem, że chcę to zrobić dla siebie.
By the way, jak bylam młodsza, to moja tusza mi nie wadziła, biegałam normalnie, ale teraz już nie daje rady.
Jeżeli to dla zdrowia to wiadomo że trzeba zawalczyć 🙂dla siebie i dzieci 🙂powodzenia życzę 🙂
 
Ważyłam 106 przed ciążą z Dobrusią i wtedy czułam się naprawdę ok. W 4 miesiące schudłam wtedy 20kg ciężką pracą na siłowni plus dieta. Teraz siłownia odpada, nawet gdyby była otwarta, to nie wyrobię czasowo. Poza tym sama waga jest mało istotna, nawet kwestia akceptacji tego, jaka jestem, dla mnie jednak istotne to zdrowie. Dolegliwości refluksowe się zmniejszają po schudnięciu, nadciśnienie zanika, problemy cukrzycowe, z układem ruchu. Mi ciąże wszystkie bardzo obciążyły stawy, bujam się jak kaczka jak chodzę i po prostu czuję się niesprawna, nie mam siły biegać za Dobrusią, a ona na mnóstwo energii. Po prostu wiem, że chcę to zrobić dla siebie.
By the way, jak bylam młodsza, to moja tusza mi nie wadziła, biegałam normalnie, ale teraz już nie daje rady.
No pewnie, jeśli chodzi o zdrowie to jak najbardziej warto 🙂 Tak jak Natuli pisze, dla siebie i dzieci, żeby lepiej się czuć i być sprawnym 🙂 Trzymam kciuki i do celu 😊
 
Zobacz załącznik 1267633
Tutaj jestem 2 tygodnie po porodzie z waga 88 kg, 173cm wzrostu. I bez makijażu, sorry hahaha 😅
Patii26 wyglądasz super!

Mam podobne podejście do sprawy jak Ty.
Uważam, że waga nie powinna być zbyt ważna, owszem jest jakimś tam wyznacznikiem ale nie dla wszystkich jednakowo.
Ja przytyłam w ciąży 18kg, zaczynałam od 55kg (165cm).
Teraz ważę 62kg i wyglądam moim zdaniem w porządku, denerwuje mnie tylko ze wszystko mam miękkie 🙈 trenuje kalistenike i sporo wymagam od mojego ciała ale niestety jeszcze nie jestem w 100% gotowa wrócić do treningów.
Gorąco polecam dziewczynom, które muszą schudnąć trening z masą własnego ciała - uważam, że to najlepsza forma :)
 
Patii26 wyglądasz super!

Mam podobne podejście do sprawy jak Ty.
Uważam, że waga nie powinna być zbyt ważna, owszem jest jakimś tam wyznacznikiem ale nie dla wszystkich jednakowo.
Ja przytyłam w ciąży 18kg, zaczynałam od 55kg (165cm).
Teraz ważę 62kg i wyglądam moim zdaniem w porządku, denerwuje mnie tylko ze wszystko mam miękkie 🙈 trenuje kalistenike i sporo wymagam od mojego ciała ale niestety jeszcze nie jestem w 100% gotowa wrócić do treningów.
Gorąco polecam dziewczynom, które muszą schudnąć trening z masą własnego ciała - uważam, że to najlepsza forma :)

Tylko to jest najbardziej wkurzające, że wszystko jeszcze jak galareta. No i pupe mi wciągło 😂😂 aż mąż się nabija. Ale jak tak młodą w chuście noszę i się schylam do pralki itd to wyrabiam sobie uda i łydki 😂😂😂
 
Jak w spokoju posprzątać a dziecko mogło sobie pospać 😃 ( przepraszam za lustro ale dopiero zaczynam sprzątać 😂) Polecam każdemu chuste, wybawienie.
 

Załączniki

  • 183702f0-17cd-4186-add6-0d2bcafe1b4e.jpg
    183702f0-17cd-4186-add6-0d2bcafe1b4e.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 90
reklama
dziewczyny czy wasze dzieci też tak mają że po przebudzeniu od razu jest płacz bo są głodne z moją córką nie mogę czekać z butelką tylko od razu musi być gotowa jak wstanie jak się przebudzi bo inaczej jest taki lament którego się nie da uspokoić
Moja zależy ile pośpi i jaki ma humor, jak dłużej pośpi to najpierw sobie patrzy chwilę ale po czasie zaczyna już stękać i wiem, że jest głodna to wtedy już wyciągam cycka 😅 Ale płacz nie raz jest jak nie umie zasnąć i chce jeść po godzinie noszenia to jak już kładę się obok niej i wyciągam cycka to już zaczyna się niecierpliwic 😁 Ale generalnie na spokojnie.
 
Do góry