reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Patii26 wyglądasz super!

Mam podobne podejście do sprawy jak Ty.
Uważam, że waga nie powinna być zbyt ważna, owszem jest jakimś tam wyznacznikiem ale nie dla wszystkich jednakowo.
Ja przytyłam w ciąży 18kg, zaczynałam od 55kg (165cm).
Teraz ważę 62kg i wyglądam moim zdaniem w porządku, denerwuje mnie tylko ze wszystko mam miękkie 🙈 trenuje kalistenike i sporo wymagam od mojego ciała ale niestety jeszcze nie jestem w 100% gotowa wrócić do treningów.
Gorąco polecam dziewczynom, które muszą schudnąć trening z masą własnego ciała - uważam, że to najlepsza forma :)
Trzeba kiedyś spróbować takiej formy ćwiczeń 😁
 
reklama
Moja zależy ile pośpi i jaki ma humor, jak dłużej pośpi to najpierw sobie patrzy chwilę ale po czasie zaczyna już stękać i wiem, że jest głodna to wtedy już wyciągam cycka 😅 Ale płacz nie raz jest jak nie umie zasnąć i chce jeść po godzinie noszenia to jak już kładę się obok niej i wyciągam cycka to już zaczyna się niecierpliwic 😁 Ale generalnie na spokojnie.

U mnie w nocy ostatnio są awantury i budzi się jak w zegarku 1.30 i 4 , i z rykiem bo głodna. A potem spi tak do 7.30 - 8.30
 
Tylko to jest najbardziej wkurzające, że wszystko jeszcze jak galareta. No i pupe mi wciągło 😂😂 aż mąż się nabija. Ale jak tak młodą w chuście noszę i się schylam do pralki itd to wyrabiam sobie uda i łydki 😂😂😂
Hahaha, zawsze jakaś forma treningu 😅 mi też pupę spłaszczyło 😅 nie dość, że z natury nie mam krągłej, wypukłej ( z czego w sumie się cieszę) to jeszcze mi bardziej spłaszczyło 😂
 
U nas mamy 8 tygodni🙂i od dwóch dni mamy płaczliwe dni i takie marudzące. Jak do tej pory wystarczyło się uśmiechnąć do małej żeby wywołać uśmiech tak teraz trzeba się naprodukować. Jakby zapomniała jak to się robi. Tylko noc spokojna zasnęła o 22 wstała o 4
U nas też wczoraj 8 tygodni i od wczoraj marudzenie, płacz nawet przez sen, jak go odkładam budzi się zaraz i płacze. Najchętniej byłby na rękach, przy piersi też jakiś niespokojny. Tak sobie myślę, że to może przez ten skok. Noce też kiepskie, bo śpi dwie i pół godziny, pobudka i tak do samego rana, a spał już ładnie usypiał o 21:00 budził się trzecia czwarta później zasypiał i pobudka 6:30.
 
Jak w spokoju posprzątać a dziecko mogło sobie pospać 😃 ( przepraszam za lustro ale dopiero zaczynam sprzątać 😂) Polecam każdemu chuste, wybawienie.
Ale super, kurcze też muszę się przekonać do chusty, ale boje się tego motania 😅
U mnie w nocy ostatnio są awantury i budzi się jak w zegarku 1.30 i 4 , i z rykiem bo głodna. A potem spi tak do 7.30 - 8.30
E to jeśli chodzi o godziny to spoko śpi, moja też fajnie 😊 Moja zawsze jak się przebudza najpierw sobie kweczy i stęka, więc wiem, że tam za 10-15 minut będzie cycek 😁
 
U nas też wczoraj 8 tygodni i od wczoraj marudzenie, płacz nawet przez sen, jak go odkładam budzi się zaraz i płacze. Najchętniej byłby na rękach, przy piersi też jakiś niespokojny. Tak sobie myślę, że to może przez ten skok. Noce też kiepskie, bo śpi dwie i pół godziny, pobudka i tak do samego rana, a spał już ładnie usypiał o 21:00 budził się trzecia czwarta później zasypiał i pobudka 6:30.
Wow, to zajebiscie długo Ci spał 😱
 
Ale super, kurcze też muszę się przekonać do chusty, ale boje się tego motania 😅

E to jeśli chodzi o godziny to spoko śpi, moja też fajnie 😊 Moja zawsze jak się przebudza najpierw sobie kweczy i stęka, więc wiem, że tam za 10-15 minut będzie cycek 😁
Nie ma się czego bać.
Do mnie przyszła z polecenia położna i nauczyła mnie wiązać. 1,5h poświęciłyśmy na trening - początek
na lalce a na koniec wiązałam Anastazje. Teraz idzie mi to moment, najgorsze jest tylko dociąganie by było dobrze bo to jest czasochłonne
 
reklama
Do góry