reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka na USG

Wg lekarza to odstające do góry to siusiek, ze to za duże na dziewczynkę, a to na dole to jajeczka, wlasciwie nie miałam watpliwości do teraz😂
Ale widzę, że patrzycie troche z innej strony na to i juz kumam gdzie te 3 kreseczki.
U corki to byl zdecydowanie mniejszy sprzęt niż tu🤔
Dowiem się 21.05💁‍♀️
Jestem tego samego zdania, te moje 3 kreski a bardziej nawet kropeczki ukladaly sie w ksztalt trojkata a nie trzy pionowe linie .... no ale to nie ja skonczylam studia medyczne ;)
Ja czekam jeszcze pare tygodni zeby 4D zrobic, choc nachodzi mnie mysl zeby wogole poczekac do porodu :)
 
reklama
Jestem tego samego zdania, te moje 3 kreski a bardziej nawet kropeczki ukladaly sie w ksztalt trojkata a nie trzy pionowe linie .... no ale to nie ja skonczylam studia medyczne ;)
Ja czekam jeszcze pare tygodni zeby 4D zrobic, choc nachodzi mnie mysl zeby wogole poczekac do porodu :)
a w ktorym tygodniu jestes? Ja właśnie zaczęłam 16. I za 13 dni wizyta💪🥳
 
to moja trzecia. ciaza pierwszy syn, druga córka teraz niby syn i wszystkie trzy identyczne bez żadnych objawów, mdłości czy problemow:)
Zazdroszcze. Ja w pierwszych 3 czulam sie na poczatku fatalnie, mialam wrazenie ze dotknely mnie wszystkie mozliwe objawy 🥵 Teraz zero zachcianek, boli, odwiecznego zmeczenia za to przyplyw niespozytej energii ... szkoda tylko ze do 4 miesiaca 😩
 
Zazdroszcze. Ja w pierwszych 3 czulam sie na poczatku fatalnie, mialam wrazenie ze dotknely mnie wszystkie mozliwe objawy 🥵 Teraz zero zachcianek, boli, odwiecznego zmeczenia za to przyplyw niespozytej energii ... szkoda tylko ze do 4 miesiaca 😩
aa to widzisz... chyba to kwestia człowieka, a nie płci dziecka samej w sobie:)

Ja na tym usg w 14tc byłam specjalnie po to żeby poszukać kto tam mieszka. U pierwszego lepszego lekarza z wolnym terminem, który był do mojego pomysłu sceptycznie nastawiony;) ale zapłacone to szukał i właściwie od razu bez żadnych wątpliwości znalazł chłopaka:)
 
aa to widzisz... chyba to kwestia człowieka, a nie płci dziecka samej w sobie:)

Ja na tym usg w 14tc byłam specjalnie po to żeby poszukać kto tam mieszka. U pierwszego lepszego lekarza z wolnym terminem, który był do mojego pomysłu sceptycznie nastawiony;) ale zapłacone to szukał i właściwie od razu bez żadnych wątpliwości znalazł chłopaka:)
Haha, widze, ze cierpliwosc jest tak samo twoja mocna strona jak i moja 🤪
Tak szczerze to zaszlam bardzo szybko w obecna ciaze po ostatnim porodzie i jedyne o czym marze to zeby ja donosic i bezpiecznie urodzic bo pierwszej mlodosci juz nie jestem. I bezwzgledu na to czy rodze 4 kilowe dziecko czy zaledwie 3, trace bardzo duzo krwi takze pewnie bede panikowac przez nastepne 15 tygodni 😱
 
reklama
Haha, widze, ze cierpliwosc jest tak samo twoja mocna strona jak i moja 🤪
Tak szczerze to zaszlam bardzo szybko w obecna ciaze po ostatnim porodzie i jedyne o czym marze to zeby ja donosic i bezpiecznie urodzic bo pierwszej mlodosci juz nie jestem. I bezwzgledu na to czy rodze 4 kilowe dziecko czy zaledwie 3, trace bardzo duzo krwi takze pewnie bede panikowac przez nastepne 15 tygodni 😱

No ja mam póki co na pokładzie 2 dzieci o lącznej wadze urodzeniowej 8,5 kg;)
Także myślę, że ostatni okruszkiem też nie będzie, ale porody szybkie i jakieś takie bez urazy... tylko ostatni w 2018 to już trochę czasu temu, a dwa z rzędu jak piszesz to mogą niszczyć... i to nieprzerwane poczucie chodzenia w ciązy🤮

Oby do konca🥳🤞
 
Do góry