reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka na USG

reklama
Witam Panie:)
Zdjęcie zrobione w 14tc od boku.
Dziecko siedzi na pupce, odstaje noga i wydaje się, że wystaje siusiak... na potty shot tez było widać coś między nogami więc prawie jestem pewna synka...
a Wy jak to widzicie?:)

Miłego wróżenia🧞‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_2871.jpg
    IMG_2871.jpg
    138 KB · Wyświetleń: 211
Witam Panie:)
Zdjęcie zrobione w 14tc od boku.
Dziecko siedzi na pupce, odstaje noga i wydaje się, że wystaje siusiak... na potty shot tez było widać coś między nogami więc prawie jestem pewna synka...
a Wy jak to widzicie?:)

Miłego wróżenia🧞‍♀️
Moje USG z 20 tygodnia ( wrzucilam na watku tyle, ze rzut boczny malenstwa ) wygladalo prawie identycznie.
Tyle ze dwie dolne kreski byly nizej a ta po srodku wyrzej niz na twoim skanie, ale i ciaza 6 tygodni starsza ;)
Poloznik powiedzial, ze to prawdopodbnie dziewczynka bo widzi 3 kreski, aczkolwiek w necie mozna znalezc USG chlopcow z “ 3 kreskami “.
Moze na sile probuje sie czegos dopatrzec u siebie bo kazdy mi katuje ucho, ze wkoncu chlopak w rodzinie by sie przydal i mam juz tego szczerze dosyc 🙄
 
Wg lekarza to odstające do góry to siusiek, ze to za duże na dziewczynkę, a to na dole to jajeczka, wlasciwie nie miałam watpliwości do teraz😂
Ale widzę, że patrzycie troche z innej strony na to i juz kumam gdzie te 3 kreseczki.
U corki to byl zdecydowanie mniejszy sprzęt niż tu🤔
Dowiem się 21.05💁‍♀️
 
reklama
Takie 3 kredeczki to od dolu albo gôry tak na logikę, a tak od boku to pod tym kątem chyba by ich nie było widać🤔
 
Do góry