reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak na prawdę to Ty oświadczasz że mieszkasz w Warszawie i mogą to sprawdzić lub nie, mi w klinice powiedzieli że wystarczy np umowa wynajmu. Jest też dofinansowanie z województwa mazowieckiego, z którego możesz skorzystać [emoji846]
A ja w Poznaniu musiałam jeszcze okazać rachunki np za prąd, czynsz i potwierdzenia przelewu, że my dokonywaliśmy płatności . Ot takie wymogi 🤪
 
reklama
Dziś 3dpt 3-dniowego zarodka boli mnie brzuch jak na okres [emoji849][emoji849] to chyba nie wróży zbyt dobrze?? Chyba trochę za wcześnie na zagnieżdżenie?
 
1. zauważył, że ciąże , w których poziom beta hCG wynosił więcej niż 55 IU/L w 12. dniu po transferze mają 90% szans na kontynuację.

2. stwierdził, że poziom beta hCG powyżej 15 mIU/mL, 80 mIU/mLi 1500 mIU/mLw 11., 14. i 21. dniu po pobraniu komórek jajowych, odpowiednio w 89%, 93% i 92% przypadków rokuje dobrze, co do dalszego rozwoju ciąży.

Jak u Was to było? Jest coś w tym prawdy?
 
chyba chodzi miasto warszawa udowadniać nie trzeba trzeba złożyć oświadczenie. Więc sprawdź i nie zajakaj się o granicy warszawa tylko ew. jeśli będą chcieli adres to podaj warszawski koleżanki czy coś. ;)
Właśnie myślę jak to zrobić bo w Wawie mieszkałam w mieszkaniu które rodzice już sprzedali. Teraz jedyne jakie mogłabym podać to mieszkanie moich rodziców. Ale trochę się boję że zaczną im jakieś listy przychodzić tam i będą zdziwieni bo nic nie wiedzą że znowu się staramy i mamy problemy. Bo bym tej presji nie zniosła chyba :( czy obie osoby muszą mieszkać w wawie czy np wystarczy że jedno z nas by się podało jak to jest?
 
Tak na prawdę to Ty oświadczasz że mieszkasz w Warszawie i mogą to sprawdzić lub nie, mi w klinice powiedzieli że wystarczy np umowa wynajmu. Jest też dofinansowanie z województwa mazowieckiego, z którego możesz skorzystać [emoji846]
O no to nie wiedziałam że jest takie. Muszę się zorientować w tym wszystkim.
 
Właśnie myślę jak to zrobić bo w Wawie mieszkałam w mieszkaniu które rodzice już sprzedali. Teraz jedyne jakie mogłabym podać to mieszkanie moich rodziców. Ale trochę się boję że zaczną im jakieś listy przychodzić tam i będą zdziwieni bo nic nie wiedzą że znowu się staramy i mamy problemy. Bo bym tej presji nie zniosła chyba :( czy obie osoby muszą mieszkać w wawie czy np wystarczy że jedno z nas by się podało jak to jest?
hmm chyba wystarczy 1 no ale ja refundacji nie miałam choć w waw mieszkam 😣 bo tam są jeszcze dodatkowe obwarowania(np. brak poronien). wiec az tak sie nie wglebialam. Dziewczyny pewnie zaraz powiedzą. Ale w www wystarczy oświadczenie a o ile mi wiadomo invicta nie wysyła nic pocztą,albo możesz się tak z nimi umówić.
 
Właśnie myślę jak to zrobić bo w Wawie mieszkałam w mieszkaniu które rodzice już sprzedali. Teraz jedyne jakie mogłabym podać to mieszkanie moich rodziców. Ale trochę się boję że zaczną im jakieś listy przychodzić tam i będą zdziwieni bo nic nie wiedzą że znowu się staramy i mamy problemy. Bo bym tej presji nie zniosła chyba :( czy obie osoby muszą mieszkać w wawie czy np wystarczy że jedno z nas by się podało jak to jest?
Jedna osoba wystarczy... I listy na pewno nie będą przychodzić. Kliniki się raczej nie komunikują w ten sposób...
 
reklama
My po wizycie .
Nadal stabilnie ,dziś 31+ 2
Wiktoria waży 2 kg 20210511_104816.jpg
 
Do góry