reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dzień dobry!
Wita się 13 tc z nerwicą, hipochondrią, atakami paniki 😬
Po zrobieniu testu ciążowego myślałam, że się duszę 🙂 na razie jest lepiej, ale czasami pojawiają się lekkie ataki.
Nie jestem na lekach, miałam tylko psychoterapię.
Dasz radę, trzymam mocno kciuki ✊🏻 Ze swojego doświadczenia powiem Ci ze póki jest lepiej to się tym ciesz i staraj się nie myśleć o tym, ze może przyjść gorszy moment. Martwić się będziesz jak on nadejdzie (a może nie przyjdzie wcale czego Ci życzę :)) nigdy nie wiadomo jak ciazowe hormony na nas zadziałają. Jeszcze trochę i zaczniesz czuć ruchy dzidzi a mnie osobiście to bardzo pomaga się wyciszyć, gadam do niej ona mi odpowiada odpukujac w brzuszek i tak już zleciały 24 tygodnie.
Trzymaj się!
 
reklama
Cześć wszystkim, ja również łączę się z wami w bólu 🥺 czasami mam lekkie ataki paniki ale jakoś sobie radze. Teraz mąż wyjeżdża w delegację i boję się zostać sama w domu....help !!!
 
Cześć wszystkim, ja również łączę się z wami w bólu 🥺 czasami mam lekkie ataki paniki ale jakoś sobie radze. Teraz mąż wyjeżdża w delegację i boję się zostać sama w domu....help !!
Oj jak świetnie cię rozumiem! Moj mąż wyjeżdża w przyszłym tygodniu na 4 noce i tez już przeżywam. Ale mam możliwość podjechania wtedy do rodziców na kilka dni także chyba tak zrobię i nie będę sie męczyć.
 
Oj jak świetnie cię rozumiem! Moj mąż wyjeżdża w przyszłym tygodniu na 4 noce i tez już przeżywam. Ale mam możliwość podjechania wtedy do rodziców na kilka dni także chyba tak zrobię i nie będę sie męczyć.
Mój mąż wyjeżdża dokładnie w niedzielę wieczorem a już się czuje niespokojna. Staram się myśleć pozytywnie ale ciężko z tym.... Też myślałam o tym żeby pójść do rodziców spać tylko mam kota i musiała bym go nieźle nakarmić na zapas 😅 a poza tym stąd mam bliżej do pracy
 
Mój mąż wyjeżdża dokładnie w niedzielę wieczorem a już się czuje niespokojna. Staram się myśleć pozytywnie ale ciężko z tym.... Też myślałam o tym żeby pójść do rodziców spać tylko mam kota i musiała bym go nieźle nakarmić na zapas 😅 a poza tym stąd mam bliżej do pracy
To może mama albo tata mogą nocować u Ciebie? ;) jeśli się da tak zorganizować i ma to chociaż trochę pomoc to warto żeby się nie męczyć i niepotrzebnie stresować
 
To może mama albo tata mogą nocować u Ciebie? ;) jeśli się da tak zorganizować i ma to chociaż trochę pomoc to warto żeby się nie męczyć i niepotrzebnie stresować
Hehe w sumie niezły pomysł! Choć czasem tak się zastanawiam, czego tu się bać ? Przecież to mój własny dom. Ale to chyba łatwiej powiedzieć niż wykonać. Kiedyś nie miałam z tym aż takiego problemu 😕
 
Hehe w sumie niezły pomysł! Choć czasem tak się zastanawiam, czego tu się bać ? Przecież to mój własny dom. Ale to chyba łatwiej powiedzieć niż wykonać. Kiedyś nie miałam z tym aż takiego problemu 😕
No właśnie, tego strachu się nie da wytłumaczyć… ja jak przed ciąża zostawalam sama to tez miałam taki dyskomfort, nie mogłam zasnąć a jak już się robiło widno to tez pierwsza myśl „No i czego Ty się bałaś głupku” 🙈
 
Hej dziewczyny rowniez jestem w ciazy i zmagam sie z nerwica . To moja druga ciąza w pierwszej ataki sie wyciszyly i cala ciaze miałam spokoj. :)A teraz dopiero poczatek i juz cZuje ze cos sie dzieje .:( Brałyście jakies leki ?
 
reklama
Hej dziewczyny rowniez jestem w ciazy i zmagam sie z nerwica . To moja druga ciąza w pierwszej ataki sie wyciszyly i cala ciaze miałam spokoj. :)A teraz dopiero poczatek i juz cZuje ze cos sie dzieje .:( Brałyście jakies leki ?
Hej 🥰 druga ciąża wow podziwiam jak dałaś radę ! U mnie się akurat tak złożyło że brałam leki i akurat zaszłam w ciążę. Leki odstawiłam i na razie korzystam z psychoterapii i daje radę. Pociesze cię że pierwsze trzy miesiące też były trudne, ale lekarz mnie przekonywał że drugi trymestr jest lżejszy i tego się trzymam. Ale wczoraj jak wróciłam od psychologa to zaczęłam wątpić czy będę dobrą mama i czy w ogóle się nadaje 😞
 
Do góry