reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Hejka Dziewczyny!
Pierwszy raz biore na powaznie leki (escitil- 1 tabl rano i pregabalina), staralismy sie z mezem o dziecko, mam dwa poronienia, we wrzesniu i listopadzie, w styczniu rozkrecila sie nerwica, leki biore od 3 tyg teraz gdzies i mam pytanie, dzis 29 dc i juz powinien byc okres, a go nie ma :( boje sie, ze sie rozregulowal i ze tabletki zatrzymaly mi okres, nie wiem co robic... nie chce sobie popsuc spraw ginekologicznych, Wiem tez ze czasem dziewczyny zachodza w ciaze biorac ssri czy inne tego typu. Ale ja nie wiem czy nie odstawic, skoro nie ma okresu wcale, wczoraj przeryczalam caly wieczor. Chce miec dziecko ::( ;(
Hej, jeśli mogę doradzic, to nie odstawiaj leków. Bierzesz je bardzo krótko, na pewno nie zdążyły jeszcze ani zadziałać ani zaburzyć cyklu. Na dłuższa metę moim zdaniem i zdaniem lekarzy bezpieczniejsze są leki niż ciąża w momencie silnej nerwicy 😘 postaraj się pomyśleć w pierwszej kolejności teraz o sobie - dopóki Ty nie poczujesz się dobrze to jaki ma sens cała reszta?😘
 
Jak nie biorę leku to mam tętno w okolicach 100, czasami do 110,120. Jednak z uwagi na ataki paniki których się nabawiłam tętno skakało mi nawet do 161.
Ja też mam takie tętno w panice A nawet większe. Przed ciążą miałam propranolol na takie sytuacje ale doraznie właśnie na tętno. W ciąży nie miałam ataków więc nic nie potrzebowałam. Teraz jestem w 38tyg ciazy i w środę lub czwartek cc więc zobaczymy jakie tętno ze stresu będzie ale myślę że jestem w tym rekordzistką;) życzę Ci żeby w ciazy się uspokoiło tak jak u mnie.. A co będzie po to się okaże
 
Ja też mam takie tętno w panice A nawet większe. Przed ciążą miałam propranolol na takie sytuacje ale doraznie właśnie na tętno. W ciąży nie miałam ataków więc nic nie potrzebowałam. Teraz jestem w 38tyg ciazy i w środę lub czwartek cc więc zobaczymy jakie tętno ze stresu będzie ale myślę że jestem w tym rekordzistką;) życzę Ci żeby w ciazy się uspokoiło tak jak u mnie.. A co będzie po to się okaże
Oj dziękuje za miłe życzenia, na razie to marze o ciąży :( A Tobie życzę spokojnego i szczęśliwego rozwiązania i żeby serducho nie szalało za bardzo!
 
Hej, jeśli mogę doradzic, to nie odstawiaj leków. Bierzesz je bardzo krótko, na pewno nie zdążyły jeszcze ani zadziałać ani zaburzyć cyklu. Na dłuższa metę moim zdaniem i zdaniem lekarzy bezpieczniejsze są leki niż ciąża w momencie silnej nerwicy 😘 postaraj się pomyśleć w pierwszej kolejności teraz o sobie - dopóki Ty nie poczujesz się dobrze to jaki ma sens cała reszta?😘
Dziękuję za odpowiedź. Zastanwiam się w takim razie co się stało z okresem. Nigdy nie miałam z nim problemu, nawet w największej nerwicy i lękach...teraz tak mi się zrobiło jak biorę te leki. Nie wiem czy udać się do ginekologa?trochę mnie to dodatkowo stresuje....
 
Dziękuję za odpowiedź. Zastanwiam się w takim razie co się stało z okresem. Nigdy nie miałam z nim problemu, nawet w największej nerwicy i lękach...teraz tak mi się zrobiło jak biorę te leki. Nie wiem czy udać się do ginekologa?trochę mnie to dodatkowo stresuje....
Ile się już spóźnia? Jak się niepokoisz to pewnie ze idź do lekarza :) Choć lekarze mówią ze kilka dni spóźnienia to żadna „nieregularność”, wystarczy ze się owulacja odrobine przesunie i już wszystko się przesuwa. Rób w zgodzie ze sobą, jak potrzebujesz żeby ktoś Cię zbadał i uspokoił to słuchaj intuicji :)
 
reklama
Okazuje się że mi przełożyli o dwa dni i muszę zostać. A nie radzę sobie z tym lezeniem tutaj. Masakra cała się dygam. Jaka to paskudna choroba jest ta nerwica 😫😫
 
Do góry