reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Znajomej lekarz zalecił i faktycznie pomogło na przyspieszenie akcji :) na 10 bym się nie porywała ale 5-6 jest takim przyjemnym spacerkiem i wiadomo nie chodzi o to by sobie nie przysiąść tylko chodzi o przejście swoim tempem :)
Wczoraj trochę pochodziłam to dziś czuje się jak flak :( ale to tez może wina pogody? 🤔
Jak jesteście takie zmęczone i ospale to wasze dzieci tez są mniej aktywne? Tzn ruszają się ale jakby delikatniej, spokojniej?
 
reklama
Wczoraj trochę pochodziłam to dziś czuje się jak flak :( ale to tez może wina pogody? 🤔
Jak jesteście takie zmęczone i ospale to wasze dzieci tez są mniej aktywne? Tzn ruszają się ale jakby delikatniej, spokojniej?
U mnie nie.Mala jest tak ruchliwa ze szok.A jak wiecrj chodze czy cos robie to mam wrazenie ze jak odpoczywam to ona w tedy bardziej trenuje tance w brzuchu😃
 
No to nieciekawie po tym. Ale po cesarce też normalnie krwawienie jest z pochwy? A jak z karmieniem?

I może ktoś mi jeszcze napisze jak wygląda CC szybkie jak muszą zrobić. Znieczulenie chyba jest inne?
Hej ja miałam cc szybkie i planowe. Oba były w znieczuleniu do kręgowym. Tyle że pierwsze rzeczywiście było mega szybko. Drugie cc planowe, rano ktg, lewatywa, kroplówki nawadniające i na salę operacyjną. Samo cc Oki tylko głupie jest to uczucie szarpania. Po cc normalnie krwawiłam 4 tyg. Ponoć krwawi się mniej niż po naturalnym, nie umiem powiedzieć bo pierwsze doby rzeczywiście były dość krwiste. Pokarm przyszedł normalnie. Karmiłam 9 miesięcy.
 
Dziewczyny, czy którejś odszedł już czop śluzowy. Niby to mój 3 poród a pierwszy raz tak mam. Podbarwiony śluz na majtkach na brunatny kolor podbarwiony krwią. Odszedł o 10 były skurcze, wzięłam nospe, wyciszyły się trochę. U mnie dopiero 35+5 tc. Termin cc mam na 16go w 37 tc. Ale kurde teraz nie wiem, jechać nie jechać. Jestem po 3 cięciach bo miałam 2 cc i operacje korekty blizny.
 
Wczoraj trochę pochodziłam to dziś czuje się jak flak :( ale to tez może wina pogody? 🤔
Jak jesteście takie zmęczone i ospale to wasze dzieci tez są mniej aktywne? Tzn ruszają się ale jakby delikatniej, spokojniej?
Ja mam zdecydowanie odwrotnie, jak jestem aktywna to jest spokojnie a jak chce odpocząć to dziecko wariuje i nie daje spokojnie poleżeć 🤣
 
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm 😃🥰 Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek 😍 bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem 😍
 
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm 😃🥰 Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek 😍 bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem 😍
Gratulacje!
 
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm [emoji2][emoji3059] Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek [emoji7] bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem [emoji7]
Gratulacje!!! Zdrówka dla Ciebie i synka [emoji3059][emoji3590]
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm 😃🥰 Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek 😍 bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem 😍
Gratulacje! Dużo zdrowa! :)
 
Do góry