reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie beta HCG, niski przyrost

Mama~dwójki

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2021
Postów
31
Cześć, `niepokoi mnie niska Beta HCG (50) po terminie miesiączki, 16 dni po stosunku. 2 dni później (50 godzin) beta wzrosła tylko do 72. Przyrost jest za mały. Martwię się już od paru dni jestem cała w nerwach. Jestem dopiero 9 mscy po 2 cc więc zdaję sobie sprawy, że jest za wcześnie na kolejną ciążę. Z drugiej strony jak już się zaczynałam powoli z tym faktem oswajać, wynik bety nie wróży nic dobrego. Naczytałam się o ciąży pozamacicznej, po której czasem trzeba wyciąć np. jajowód. Boję się o swoje zdrowie :/ Idę jeszcze ostatni raz na betę jutro, ale już nastawiam się, że nic z tego...Nie wiem co będzie dalej, jak długo to potrwa wszystko i jak się skończy, czy będzie konieczny szpital, zabieg... Z drugiej strony, jeśli beta pójdzie w górę i jednak będę w ciąży również boję się czy wszystko będzie OK, z racji tak krótkiego odstępu od ostatniej cc. Czuję się totalnie w kropce :/
 
reklama
Cześć, `niepokoi mnie niska Beta HCG (50) po terminie miesiączki, 16 dni po stosunku. 2 dni później (50 godzin) beta wzrosła tylko do 72. Przyrost jest za mały. Martwię się już od paru dni jestem cała w nerwach. Jestem dopiero 9 mscy po 2 cc więc zdaję sobie sprawy, że jest za wcześnie na kolejną ciążę. Z drugiej strony jak już się zaczynałam powoli z tym faktem oswajać, wynik bety nie wróży nic dobrego. Naczytałam się o ciąży pozamacicznej, po której czasem trzeba wyciąć np. jajowód. Boję się o swoje zdrowie :/ Idę jeszcze ostatni raz na betę jutro, ale już nastawiam się, że nic z tego...Nie wiem co będzie dalej, jak długo to potrwa wszystko i jak się skończy, czy będzie konieczny szpital, zabieg... Z drugiej strony, jeśli beta pójdzie w górę i jednak będę w ciąży również boję się czy wszystko będzie OK, z racji tak krótkiego odstępu od ostatniej cc. Czuję się totalnie w kropce :/
Przyrost nie wróży nic dobrego. Jednak to bardzo mała beta, a przy poza macicznej bardziej przyrasta. Raczej sama się Oczyścisz. To nawet podchodzi pod biochemiczna ciąże.
 
Mi przy biochemicznalej właśnie tak wolno przystało a potem zaczęło spadać i nastąpiło krwawienie. Nawet do wartości 100 nie doszło.
Myślę że to może być biochemiczna tak jak dziewczyny piszą
 
Nie wyglada to dobrze ,niestety, powotorz bete , być może już spada i dostaniesz @ na dniach
 
reklama
Do góry