reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Właśnie moja przyjaciółka urodziła w 36tc i jestem ciekawa czy będzie musiała młodego wszędzie kontrolować. Jak na późnego wczesniaka i tak fajnie ważył bo 3070 i miał 54cm.
Mój urodził się w 35 i 4 ale żadnych kontroli nie musimy mieć. Miał 52 cm i 3020 g wagę. Z tym, że u nas istnieje prawdopodobieństwo, że trochę źle był termin wyliczony bo na pierwszych prenatalnych było około 2 tyg różnicy. I myślę, że nieraz tak bywa. Pediatrzy w szpitalu mówili, że na pewno o co najmniej tydzień starszy. W każdym razie rozwija się super i póki co nie ma żadnych problemów.
 
reklama
Mój urodził się w 35 i 4 ale żadnych kontroli nie musimy mieć. Miał 52 cm i 3020 g wagę. Z tym, że u nas istnieje prawdopodobieństwo, że trochę źle był termin wyliczony bo na pierwszych prenatalnych było około 2 tyg różnicy. I myślę, że nieraz tak bywa. Pediatrzy w szpitalu mówili, że na pewno o co najmniej tydzień starszy. W każdym razie rozwija się super i póki co nie ma żadnych problemów.

No ja też liczę na to aby przyjaciółce mały się rozwijał jak najbardziej ok. U niej wyszło że niby na USG końcówka 35 tygodnia a w papierach wpisane ze 36+2 dni
 
No ja też liczę na to aby przyjaciółce mały się rozwijał jak najbardziej ok. U niej wyszło że niby na USG końcówka 35 tygodnia a w papierach wpisane ze 36+2 dni
Spokojnie, takie wcześniactwo to nie problem ale oczywiście u każdego dziecka może być trochę inaczej. Moja koleżanka urodziła dokładnie tak samo jak ja i też mały bez żadnych problemów rósł więc nie ma co się martwić 🙂
 
Za tydzień u mnie chrzciny aż się boje jak moja córka to wytrzyma 😜z reguły w czasie tej godziny co jest chrzest ma czas na spanie ale czy zaśnie jak tyle będzie się wokół niej działo 🤔 oby nie płakała
Ja mogę się pochwalić, że moja córcia już po chrzcie, jest teraz pełnoprawnym aniolkiem 😇
Cała mszę była na rękach przodem do ołtarza, większość czasu oglądała witraże, trochę kimala a w sumie to jęknęła dwa razy.
Maluch ma już 6kg ale czego się nie robi dla fajnego bicka 🙈
A na przyjęciu prawie spać nie chciała, były tylko krótkie drzemki, oglądała sale, dekoracje i oczywiście mnóstwo twarzy, które widziała po raz pierwszy 🤗
Wszysyc mówili, że pogodna i spokojna jak aniołek. Udało się 💪
Natulia będzie dobrze! ❣️
 
A ja mam laski problem. Na leżąco KP idzie nam super, a jak mam karmić w pozycji klasycznej to jest wielki płacz. Ale do rzeczy. Jutro jedziemy do fizjoterapeuty I na zakupy. W galerii jest miejsce dla mam karmiących i tu już nie wiem jak się mam nagimnastykować żeby ona zechciała pić. Chyba że się uda na śpiocha.
 
Ja mogę się pochwalić, że moja córcia już po chrzcie, jest teraz pełnoprawnym aniolkiem 😇
Cała mszę była na rękach przodem do ołtarza, większość czasu oglądała witraże, trochę kimala a w sumie to jęknęła dwa razy.
Maluch ma już 6kg ale czego się nie robi dla fajnego bicka 🙈
A na przyjęciu prawie spać nie chciała, były tylko krótkie drzemki, oglądała sale, dekoracje i oczywiście mnóstwo twarzy, które widziała po raz pierwszy 🤗
Wszysyc mówili, że pogodna i spokojna jak aniołek. Udało się 💪
Natulia będzie dobrze! ❣️
Oby trzymam za to kciuki🙂
 
A ja mam laski problem. Na leżąco KP idzie nam super, a jak mam karmić w pozycji klasycznej to jest wielki płacz. Ale do rzeczy. Jutro jedziemy do fizjoterapeuty I na zakupy. W galerii jest miejsce dla mam karmiących i tu już nie wiem jak się mam nagimnastykować żeby ona zechciała pić. Chyba że się uda na śpiocha.
To może faktycznie sprobuj wcześniej ja nakarmić na śpiocha bo inaczej to tylko wrócić do auta jak nim jedziesz i na tylnim siedzeniu spróbować na leżąco
 
Dziewczyny u mojej małej pod noskiem zrobiła się czerwona krosta teraz jest już biała jakby do wycisniecia. Chce jej trochę pomoc z tym syfkiem ale nie wiem czym posmarować można takiemu małego brzdącowi.
 
reklama
Do góry