reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej, mogę dołączyć? Póki co jestem na wątku styczniowych mam, ale jest szansa że będę jednak na samym początku lutego. Jutro wizytuje. Jestem po kilku poronieniach i trochę się stresuje niestety. Mam wrażenie, że póki co lekko przechodzę tą ciąże..za wielu objawów nie mam. Jedynie kuje mnie brzuch, co prawda od 2 dnich własnie ustało...i też mnie to martwi
Zapraszamy. Ja też nie mam objawów oprócz tego że bym mogła spać 24/24. Co położę się to nie wiem nawet kiedy zasypiam 😂 przykro mi z powodu strat mam nadzieję że ten rok będzie dla Ciebie dobry o wszystko będzie po Twojej myśli 😊
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanko😀 jak czujecie ból brzuszka na dole to bolą was jajniki na przemian? Bo ja czuje najbardziej lewy jajnik i zastanawiam się czy to normalne 🙈
 
duży przyrost, super 😊

Ja robiłam betę 2.06 wyszła 377 i powtórkę 4.06 wynik 970, myśle ze we wtorek na wizycie będzie już coś widać ☺️
Kurcze, jakie Wy macie duże te przyrosty 🙈 ja się cieszyłam że miałam ponad 100% ale widzę że tutaj idziecie na rekord 😁

Też tak się stresujecie przed odczytaniem wyników? Ja powtarzałam betę wczoraj i podałam mężowi dane do logowania po wyniki bo dla mnie to jest straszny moment... Mój ginekolog na wiadomość z wczorajszym wynikiem odpisał że kontrola bety w poniedziałek 🤦‍♀️ myślałam że wyliczy mi kiedy mniej więcej wizyta a każe mi się ciągle kłuć. A ja tak naprawdę mam tylko jedną żyłę zdolną do pobrania krwi 🙈
Ten odczyt wyniku w poniedziałek to już w ogóle będzie zjazd... Znowu każe mężowi sprawdzić 🙄
 
Hej, mogę dołączyć? Póki co jestem na wątku styczniowych mam, ale jest szansa że będę jednak na samym początku lutego. Jutro wizytuje. Jestem po kilku poronieniach i trochę się stresuje niestety. Mam wrażenie, że póki co lekko przechodzę tą ciąże..za wielu objawów nie mam. Jedynie kuje mnie brzuch, co prawda od 2 dnich własnie ustało...i też mnie to martwi
Witaj i koniecznie daj znać po wizycie! 😉

Super wiadomości z tymi betami! Juz nie mogę się doczekać zdjęć z usg 😊.
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty według lekarza to 5/6 tydzień widać było pęcherzyk ale bez zarodka 🤷🏼‍♀️ Dziewczyny jak wy miałyście ? W którym tygodniu było u was widać zarodek i serduszko ? Beta HCG robiona we wtorek wynosiła 17442.01
 
mam straszne nudności, mniej więc od 3 dni ciągle... prawie nic nie mogę zjeść, gotować tez nie bo każdy zapach mnie drażni... obym tylko za 2 tyg zobaczyła zarodek z serduszkiem, skoro tak się męczę to niech chociaż będzie powód [emoji30]




Hej dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty według lekarza to 5/6 tydzień widać było pęcherzyk ale bez zarodka [emoji2372] Dziewczyny jak wy miałyście ? W którym tygodniu było u was widać zarodek i serduszko ? Beta HCG robiona we wtorek wynosiła 17442.01
u mnie wczoraj 6w1d i tez bez zarodka, ciąża może być młodsza, za dwa tygodnie mam przyjść zobaczyć czy się rozwinie...
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty według lekarza to 5/6 tydzień widać było pęcherzyk ale bez zarodka 🤷🏼‍♀️ Dziewczyny jak wy miałyście ? W którym tygodniu było u was widać zarodek i serduszko ? Beta HCG robiona we wtorek wynosiła 17442.01
Ja w poronionej ciąży miałam widoczny zarodek z bijącym serduszkiem w 6+1. Ale betę miałam też dużo niższą od Twojej i już wtedy słabo przyrastała. Także na to nie ma reguły... Czasami dziewczyny czekają na ❤ nawet do 8 tygodnia ☺ kiedy lekarz kazał przyjść na kontrolę?
 
reklama
Do góry