reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Za 2 tyg pierwsza wizyta? ☺️
Tez miałam miec za 2 tyg, ale akurat lekarza wtedy nie ma, wiec postawił już na ten czwartek, za 8 dni powinien już sie zarodek raczej pojawić 🤔
Pęcherzyk wielkości 1.08cm
Nie, to będzie druga juz. Pierwsza miałam wczoraj, ale też był tylko pęcherzyk 0,61cm. Teraz się zmartwiłam bo mam ciążę chyba starszą niż Twoja a pęcherzyk jest prawie o połowę mniejszy 🙄 a na tym etapie powinien rosnąć identycznie 😔😞😞 kurcze no 😔
 
reklama
Ja w 4
Bardziej chodzi mi o wartość bety, ale nie ma co sie stresować. Czekam tydzien i zoabczymy 😊😊
Ja też myślałam że moja jest dość wysoka, bo prawie 4 tys w 4+5, ale już przed terminem miesiączki miałam ponad 100. Chyba najważniejsze, że rośnie. Za tydzień zobaczysz już pewnie zarodek 😊
 
11EE1549-C940-41D2-B85C-8BF216D50F9E.jpeg
Dziewczyny 5+2 co myślicie jest ok? Lekarz nic nie mówi bo młoda ciąża
 
reklama
Powiedział ze za wysoko beta i dla niego jest coś nie tak i wydawało mu się ze widzi dwa pecherzyki ale nie udało mu się och uchwycić na jednym zdj usg… a mi się wydaje beta normalna w zeszłym tygodniu równe 7 dni temu była 150 ml a teraz 4000ml
Bezsensu... Beta 4tys w 5 tyg (w zasadzie w 6 jeśli to 5+2 🙄) nie jest wcale za wysoka 🙄 dziwny ten lekarz chyba. Na dodatek z kiepskim sprzętem bo naprawdę ciężko się dopatrzyć o co chodzi na tym zdjęciu 🤔
 
Do góry