reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja mam takie pytanko z innej beczki. Czy to normalne, że miesiączka trwa 3-4dni i jest mocna jedynie w 1 dniu, a potem po prostu ..skąpa? Zawsze miałam krótkie miesiączki ale bardziej obfite niż teraz. 🤔 może taka ma natura
Podobno czas trwania jest odzwierciedleniem grubości endometrium, ile nam się uzbiera tyle się potem złuszcza. Ja właśnie teraz zaczęłam na to zwracać uwagę bo u mnie to tak niecałe dwa dni są takie, że na prawdę muszę pilnować żeby nie przeciekło a potem to już takie dość słabe sączenie się. A ja endo też mam takie max 8/9 mm to myślę, że dlatego. Ale ostatnio ginekolog mi mówiła, że czas trwania miesiączki odpowiedni jest nawet jak trwa 3 dni...ale dodała, że nie powinno to niepokoić kobiety no chyba, że chce zajść w ciążę. To już może być niepokojące z powodu za cienkiego endometrium.
 
reklama
Hej :) Zrobiłam dziś test, bo idziemy na ślub, więc chciałam mieć pewność, że mogę się czegoś napić. Jest bardzo blada kreska (ale jest też wcześnie,więc inna by nie mogła być), ale może to fabryczna 🤔 Mąż też ją widzi, a on z tych, że jak nie ma, to nie ma. Brzuch mnie pobolewa, więc pewnie zbliża się @, a z drugiej strony zastanawiam się czy nie jechać na betę i proga, bo jeśli doszło do zagnieżdżenia przy tak niskim progu, to przydałby się duphaston lub luteina. Spotkałam się też kiedyś z testem płytkowym, który można robić z moczu lub surowicy. Może skoczę po taki test i zrobię z surowicy.
 
Hej :) Zrobiłam dziś test, bo idziemy na ślub, więc chciałam mieć pewność, że mogę się czegoś napić. Jest bardzo blada kreska (ale jest też wcześnie,więc inna by nie mogła być), ale może to fabryczna 🤔 Mąż też ją widzi, a on z tych, że jak nie ma, to nie ma. Brzuch mnie pobolewa, więc pewnie zbliża się @, a z drugiej strony zastanawiam się czy nie jechać na betę i proga, bo jeśli doszło do zagnieżdżenia przy tak niskim progu, to przydałby się duphaston lub luteina. Spotkałam się też kiedyś z testem płytkowym, który można robić z moczu lub surowicy. Może skoczę po taki test i zrobię z surowicy.
Słyszałam ze te z surowicy są niedobre, często fałszują. Lepiej zrobić w laboratorium betę i proga tak jak mówisz! Trzymam mocno kciuki żeby to było TO ❤️ A zdjęcie testu zawsze możesz wrzucić, może ktoś miał podobny „wynik” i coś wywrozy 😀
 
Hej :) Zrobiłam dziś test, bo idziemy na ślub, więc chciałam mieć pewność, że mogę się czegoś napić. Jest bardzo blada kreska (ale jest też wcześnie,więc inna by nie mogła być), ale może to fabryczna 🤔 Mąż też ją widzi, a on z tych, że jak nie ma, to nie ma. Brzuch mnie pobolewa, więc pewnie zbliża się @, a z drugiej strony zastanawiam się czy nie jechać na betę i proga, bo jeśli doszło do zagnieżdżenia przy tak niskim progu, to przydałby się duphaston lub luteina. Spotkałam się też kiedyś z testem płytkowym, który można robić z moczu lub surowicy. Może skoczę po taki test i zrobię z surowicy.
A ile dni do spodziewanej miesiączki? Pokaż zdjęcie. Jak pójdziesz na betę to już może na weselu będziesz się cieszyć pozytywnym wynikiem bo do wieczora pewnie będzie wynik.
 
Hej :) Zrobiłam dziś test, bo idziemy na ślub, więc chciałam mieć pewność, że mogę się czegoś napić. Jest bardzo blada kreska (ale jest też wcześnie,więc inna by nie mogła być), ale może to fabryczna [emoji848] Mąż też ją widzi, a on z tych, że jak nie ma, to nie ma. Brzuch mnie pobolewa, więc pewnie zbliża się @, a z drugiej strony zastanawiam się czy nie jechać na betę i proga, bo jeśli doszło do zagnieżdżenia przy tak niskim progu, to przydałby się duphaston lub luteina. Spotkałam się też kiedyś z testem płytkowym, który można robić z moczu lub surowicy. Może skoczę po taki test i zrobię z surowicy.

Zamiast tego testu domowego z krwi lepiej zrobić bete w laboratorium. Te testy są koszmarne i wielu dziewczynom wychodziły fałszywie pozytywne. Pokaż ten swój test [emoji41]
 
Na zdjęciu nic nie widać, mój telefon w ogóle jej nie łapie, chociaż na żywo widać mega bladziocha. W pierwszej ciąży 9dpo była właśnie taka i mąż wtedy twierdził, że nic nie widzi, a beta wyszła wtedy 5,3. Myślę, że ja dziś będę miała 8-9dpo i tak jak mówię, zrobiłam dla spokoju 🙈 Lecialabym na betę, ale ślub na 12 a ja jestem świadkiem. U nas w soboty to kolejki nawet na 3h.
 
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami😔 moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg 😔 czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło 😓
 
reklama
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami[emoji17] moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg [emoji17] czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło [emoji29]
Trzymaj się i bądź silna [emoji1652] jeszcze będzie pięknie [emoji110]
 
Do góry