reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Dziewczyny, po stresach z dzisiejszej nocy to jak myślę o drugim dziecku to nie wiem jak to będzie. Jak ja sobie poradzę, o jedno już się tak bardzo martwię. Okazało się że moje dziecko ma uczulenie na użądlenie pszczoły, w nocy dopadła ją reakcja alergiczna. 4h spędziliśmy na SORze. Tyle stresu to dawno nie miałam...
O kurde! Ale masakra! Ale juz wszyako ok?? Matko :(
Dziewczyny bo zwariuje. Staramy sie o dzidziusia i dwa testy takie wyszly. Fakt robie te testy bardzo wczesnie bo jestem tydzien przed planowa miesiaczka, ale piersi bola i jakos dziwnie sie czulam. W pierwszym tescie byly dwie takie kreseczki w polu T ale po 15 min zniknely a w drugim jest jedna taka kreseczka i tez znika. Powtorze test na pewno w dzien planowej miesiaczki ale powiedzcie czy moze byc jakakolwiek nadzieja ?
Kurde no ja zazwyczaj widze to dzis niw widze.. ale czekam na twoj tes za pare dni! Sluchaj a kiedy mialas owu ile to DPO?
 
O kurde! Ale masakra! Ale juz wszyako ok?? Matko :(
Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dostała leki, gorączka i duszności minęły. Lekarz powiedział że trzeba na nią uważać bo kolejna reakcja może być dużo silniejsza... boję się z nią wyjść na dwór, masakra jakaś... Ma takiego pecha... W listopadzie miała szyte czoło bo w przedszkolu jej nie dopilnowali, w niedzielę wyciągaliśmy jej kleszcza z głowy, a wczoraj to użądlenie... Płakać mi się chcę z tego wszystkiego, jestem w 6 tygodniu ciąży i do tego fatalnie się czuję. Muszę się jakoś ogarnąć ale trochę brakuje mi już siły...
 
Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dostała leki, gorączka i duszności minęły. Lekarz powiedział że trzeba na nią uważać bo kolejna reakcja może być dużo silniejsza... boję się z nią wyjść na dwór, masakra jakaś... Ma takiego pecha... W listopadzie miała szyte czoło bo w przedszkolu jej nie dopilnowali, w niedzielę wyciągaliśmy jej kleszcza z głowy, a wczoraj to użądlenie... Płakać mi się chcę z tego wszystkiego, jestem w 6 tygodniu ciąży i do tego fatalnie się czuję. Muszę się jakoś ogarnąć ale trochę brakuje mi już siły...
No z tymi wstrzasami to katastrofa ,ja stara zawszw jadlam orzechy wloskie i nie bylo problemu ale jak sie narzarlam takich swierzych i to duzo to zaraz zachcialo mi sie spac a potem tylko czulam usznosc i jak mnie ktos szarpie a to moi domownicy do szpitala mnie wiezli.. a co dopiero u takiego malucha... Nie popadaj w paranoje i wyjdz z dzieckiem na dwor:* poprostu muszisz ja teraz nauczyc jak powinna sie zachowac gdy zobaczy pszczole.. ty tez juz bedziesz madrzejsza.. a dalej mozesz zrobic jej diagnoze i lekarz zaopatrzy was z adrenaline w odpowiedniej dawce wrazie gdyby... Musisz sobie to ulozyc w głowie na spokojnie. :* Wazne ze teraz jest sytuacja opanowan.. jest juz bezpieczna :* fobrze zareagowalas pojechalac do lekarza wszystko jest w porzadku ❤️
 
Dziewczyny, po stresach z dzisiejszej nocy to jak myślę o drugim dziecku to nie wiem jak to będzie. Jak ja sobie poradzę, o jedno już się tak bardzo martwię. Okazało się że moje dziecko ma uczulenie na użądlenie pszczoły, w nocy dopadła ją reakcja alergiczna. 4h spędziliśmy na SORze. Tyle stresu to dawno nie miałam...
Moje obie córki są uczulone na jad komara. Pamiętaj jak kiedyś najstarsza córka była u teściowej latem, miała w tedy 5 lat, zadzwoniła do nas że chyba skręciła nózke ale może chodzić. 2 dni później miała taki obrzęk, że doszedł do kolana, noga wyglądała jak odmrożona 😏 Lekarz stwierdził, że teraz jak ja ugryzie komar 2 razy obok siebie to będzie puchło będzie gorączka i będzie potrzebowała specjalne leki 😔 parę lat temu okazało się, że młodsza ma tak samo. Też panikowałam na samym początku ale da się z tym żyć 🙂 dasz radę jesteś super mama 😊
 
Moje obie córki są uczulone na jad komara. Pamiętaj jak kiedyś najstarsza córka była u teściowej latem, miała w tedy 5 lat, zadzwoniła do nas że chyba skręciła nózke ale może chodzić. 2 dni później miała taki obrzęk, że doszedł do kolana, noga wyglądała jak odmrożona 😏 Lekarz stwierdził, że teraz jak ja ugryzie komar 2 razy obok siebie to będzie puchło będzie gorączka i będzie potrzebowała specjalne leki 😔 parę lat temu okazało się, że młodsza ma tak samo. Też panikowałam na samym początku ale da się z tym żyć 🙂 dasz radę jesteś super mama 😊
Nie mam wyjścia, muszę dać radę... Dzięki za dobre słowo:-) A co do uczulenia na komary i bardzo współczuję bo przecież tego latem jest pełno i ciężko dziecko przed ukąszeniem uchronić
 
Witam 🙂 przycupnę tu u was jeśli można. Z mężem mamy 8 letniego synka. Planujemy starania o drugie dziecko, ale dopiero około października/listopada. Także jeszcze trochę czasu jest. Trzymam kciuki za wszystkie aktywne staraczki :)
 
Cześć dziewczyny!
co u was słychać?
ja ostatnie dni czułam się po prostu tragicznie... modliłam się, byle przetrwać 8h w pracy 😟
Dziś jest względnie, choć jeszcze nie chwale dnia przed zachodem słońca.
Następna wizyta 7.07 😊
 
reklama
Mnie dziś kusi testować, ale szansa że już się pokaże druga kreska jest nikła... Dopiero za tydzień mam termin @.
 
Do góry