reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu

reklama
Nooo, taka mieszanka... Nosisz jeansy oryginalne czy z sieciowki? Pytam, bo te z sieciowki przepuszczają plemniki i może w ciąży jesteś.
Noszę takie kupione z bazaru od chińczyków 😂
To nie wiem czy przepuszczaja czy nie.
Ale z drugiej strony jak się nie seksze przez ubrania 😂mąż nie spuszcza się w spodnie tylko we mnie więc wiesz być może się plemniki już wgryzl w to moje jajo plodowe 😂😂😍🙈
 
A ja dziś lecę na paście rybnej tzn. była na śniadanie,a teraz i na obiad arbuz i ananas. I woda dużoooo wody😁
Po pracy czeka kalafiorowa ❤

Wzielabym kalafiorowa…

Warzywa al dente poproszę, bo gotowane mają wysoki indeks glikemiczny. Ale tak czy tak, bardzo dziękuję i czekam 🥰

Warzywa na parze. Nie gotowane.

Jakby co, ja tak zaszłam w obecną ciążę. Polecam skinny jeans z HMu 👍

Jako antykoncepcję czy środek do zajścia..? 🤔
 
Noszę takie kupione z bazaru od chińczyków 😂
To nie wiem czy przepuszczaja czy nie.
Ale z drugiej strony jak się nie seksze przez ubrania 😂mąż nie spuszcza się w spodnie tylko we mnie więc wiesz być może się plemniki już wgryzl w to moje jajo plodowe 😂😂😍🙈
Proszę Cię. Spodnie od chinola czy wytrysk w pochwie to jest to samo co palcówka łapami wysmarowanymi spermą. Poczekaj dwa dni i testuj z porannego moczu.

Zero odpowiedzialności. Na dni płodne kup sobie Lee albo Levi'sy, wiem co mówię.
 
Noszę takie kupione z bazaru od chińczyków 😂
To nie wiem czy przepuszczaja czy nie.
Ale z drugiej strony jak się nie seksze przez ubrania 😂mąż nie spuszcza się w spodnie tylko we mnie więc wiesz być może się plemniki już wgryzl w to moje jajo plodowe 😂😂😍🙈
Jak się seksisz, a nie serduszkujesz to cionzy z tego nie będzie 🤣🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry