reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja nie, ale mój brat i kolega mieli. Obaj byli na zabiegu, jeden z nich mial udrażniane, natomiast drugi usuwaną żyłę. Później jakiś czas nosili uciskające rajstopy 🙈 jeśli kwalifikujesz się do zabiegu to nie zwlekaj, poprawia on jakość życia ;)
Właśnie rozmawiałam z rodzinnym, mówił, ze po urodzeniu dziecka/dzieci robić zabieg. Wczesniej nie ma sensu, bo po ciąży pojawia się ich całe mnóstwo
 
Cześć dziewczyny! U mnie biel jak ostatnio. Co prawda pojawił się cień cienia ale po długim czasie... Jutro chyba skoczę na betę, bo chciałam zbadać witaminę D, a przy okazji rozwieje wątpliwości.

Chyba moja głowa wmawia sobie objawy! Mąż jak wyciągnął rybę to myślałam że.. 🤢 :D Żałuję, że dziś nie poszłam na betę, bo idziemy na miasto na mecz i zamierzam wypić zimne piwo! albo dwa. Chyba się obrażę na te starania.. Może wtedy się uda..🙄
Z tym piciem to podobno dopoki ciazy sie nie potwierdzi (testem/beta) to mozna. Wiec wcale bym sobie nie żałowała tego piwka. W koncu nie bedzisz pic do nieprzytomność 😅
 
reklama
Do góry