reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to zarodek?

Skoro lekarz specjalista nie widział to jakie ma znaczenie co Ci ktoś na forum napisze?
Zwłaszcza, że pełno jest takich, które napiszą "U mnie też tak było i dwa dni później poroniłam", a Ty przez dwa tygodnie nie śpisz z nerwów, po czym okazuje się, że jest zarodek, serduszko i wszystko dobrze.
 
reklama
Byłam wczoraj na usg i lekarz wypatrzyl tylko pęcherzyk żółtkowy, ale mi się wydaje, że w tym miejscu co dałam strzałkę widać mikroskopijny zarodek. Co sądzicie? Pytam bo bardzo się niepokoje tym że nie widać jeszcze zarodka a jestem 6+4
Hej, u mnie na tym samym etapie obraz usg wyglądał identycznie, a tydzień później było widać zarodek. Wszystkiego dobrego :)
 
Ona to napisała do mnie, bo kiedyś ja tak nazwalam. Powiedzcie mi w takim razie do czego służy to forum? Zdjęcia testów źle że człowiek pyta bo przecież ma instrukcje. Zdjęcie usg pytaj lekarza. To ja już nie wiem co tu nie jest foux pas. Zamykam to pytanie. Oczywiście że zapytam lekarza. Miłego dnia. Ness dzięki za odpowiedź na moje pytanie.
Ale po co te nerwy? Zdjęcia testów są bez sensu, bo najlepiej zweryfikuje ciążę beta. Zdjęcie usg jest bez sensu, bo to nie żywy obraz jak w Hogwarcie, a czasem delikatny ruch głowicą i już nic nie widać. Poza tym tu nie ma lekarzy.
FAUX pas nie popełniłaś. To nie ten zwrot. Po prostu panikujesz niepotrzebnie, chociaż ja to rozumiem, ale niepotrzebnie. Nic złego się nie dzieje. Wiesz, co robią nerwy w ciąży, zwłaszcza na początku? Denerwujesz się tak, jakby Ci gin powiedział, że masz czekać na poronienie, a po prostu kazał czekać. To jest bardzo, bardzo powszechne, że od razu nie widać zarodka. Zjedź na dół strony i zobacz ile jest podobnych tematów. Mnóstwo.

Ale oczywiście, możesz liczyć na pomoc ludzi, którzy też tak mieli. Tyle, że to nic nie wniesie. One mogły mieć zdrową ciążę, a Ty poronisz. One mogły poronić, a Ty będziesz miała bliźniaki i to zdrowe.
 
I ciągle wtrącają się te same wredne kućmy. Widzisz że to ja pisze to po co się udzielasz. Masz satysfakcje z tego że kogoś zbesztasz czy co? Siedzisz w tym domu i czychasz na kolejną według ciebie głupia.?
😳 Co? Przecież piszę, żebyś się przestała denerwować i że pewnie będzie dobrze, bo najczęściej tak jest.
 
Ona to napisała do mnie, bo kiedyś ja tak nazwalam. Powiedzcie mi w takim razie do czego służy to forum? Zdjęcia testów źle że człowiek pyta bo przecież ma instrukcje. Zdjęcie usg pytaj lekarza. To ja już nie wiem co tu nie jest foux pas. Zamykam to pytanie. Oczywiście że zapytam lekarza. Miłego dnia. Ness dzięki za odpowiedź na moje pytanie.
Do pisania innym, że są starymi pannami i zazdroszczą komuś pozytywnego testu?

A tak bez złośliwości. Jak cię coś martwi to skonsultuj z drugim lekarzem. Nie na forum. Nikt tu nie ma wykształcenia medycznego. Poza tym, to że u kogoś "było tak samo" nie oznacza, że u ciebie będzie.
 
Musisz uzbroić się w cierpliwość, zarodek ma jeszcze troszkę czasu. Pewnie na następnej wizycie już go zobaczysz :)
Trzymam kciuki i powodzenia.
Ciąża uczy nas cierpliwości ,wiem to po sobie ...
 
Haha ale co ja złego napisałam? Że lepiej spytać lekarza? No taka prawda. Laski na forum mogą Ci pisać różne rzeczy a ty będziesz siedzieć i ryczeć a może od wczoraj już tam jest zarodek, a nerwy tylko zaszkodzą.
 
reklama
Do góry