reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

I po takim zastrzyku wracasz na monitoring po 7 dniach?
Przepraszam pomyliłam się. Miał 19,5 mm i na drugi dzień wieczorem miałam zrobić zastrzyk. I nie sprawdzał czy pękł, kazał tylko po 14 dniach zrobić bete. Mi się nie udało więc wydaje mi się że w tym cyklu po ovitrelle będzie chciał sprawdzić czy pękł.
 
reklama
Wszystkie mutacje w homozygocie są "gorsze" bo odziedziczone od obojga rodziców i świadczą o większej dysfunkcji danego genu. Szacuje się, że mutacja pai-1 4g w heterozygocie dotyczy nawet 50% populacji natomiast metoda leczenia jest jednakowa. Acard na noc plus heparyna drobnocząsteczkowe i tutaj szkoły są dwie, albo od owu albo od pozytywnego testu
Dziękuję za odpowiedź 😘 acard już kupiłam (75mg) 😁 a co do heparyny będę jeszcze pytać mojego gina na wizycie 26-ego 😊 Ty naprawdę jesteś naszym guru 😄❤️
 
Dziewczyny zobaczcie proszę bo w sumie już zgłupiałam. Dostałam wyniki BETY 36,30 mlU/ml a w normie ciąża jest od 50 mlu/ml. To ja jestem w ciąży czy nie? 😣
 

Załączniki

  • Screenshot_20210708-174030.png
    Screenshot_20210708-174030.png
    59,2 KB · Wyświetleń: 118
Beta powyżej 5 oznacza ciążę.
Dziwne są normy w Twoim labo ale zakładam, że przygotowywał je ktoś średnio rozgarnięty i nie przewidział, że część kobiet może robić bete tak szybko[emoji16]
Powtórz za 48 godzin, ale według mnie wszystko jest elegancko[emoji16]
Gratuluję! [emoji3590]
Dziewczyny zobaczcie proszę bo w sumie już zgłupiałam. Dostałam wyniki BETY 36,30 mlU/ml a w normie ciąża jest od 50 mlu/ml. To ja jestem w ciąży czy nie? [emoji21]
 
Beta powyżej 5 oznacza ciążę.
Dziwne są normy w Twoim labo ale zakładam, że przygotowywał je ktoś średnio rozgarnięty i nie przewidział, że część kobiet może robić bete tak szybko[emoji16]
Powtórz za 48 godzin, ale według mnie wszystko jest elegancko[emoji16]
Gratuluję! [emoji3590]
Uff, jestem spokojniejsza 😊 dziękuję ❤️
 
reklama
Do góry