reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Odchudzanie to proces, który powinien odbywać się z głową. Sama też odchudzam się i wiem sama po sobie, że nie ma nic gorszego niż głodówki lub jedzenie okrojonego jedzenia np. małe porcje lub rezygnacja z produktów, które wbrew pozorom przynoszą wiele korzyści. Ja generalnie zawsze jadłam mało, więc wprowadzenie pięciu posiłków do codziennej rutyny wiązało się z dużym samozaparciem. Oczywiście nie mam tu na myśli dużych posiłków ale np. na drugie śniadanie jem sałatkę z warzyw lub owoców a na podwieczorek batoniki z błonnikiem. Troszkę poczytałam o odchudzaniu w internecie, troszkę też wiedzy nabyłam z książek. Śledzę wiele blogów i vlogów. Mogę polecić fajny artykuł o zdrowym odchudzaniu. Może zachęci was fragment o tym dlaczego warto w ogóle się odchudzać i co grozi osobom z nadwagą. Link do: Dlaczego warto schudnąć? Poznaj korzyści z odchudzania! | byc-zdrowym.pl To tylko jeden blog z wielu który przeczytałam w całości. Jest tego tak wiele.. to tylko kropla w morzu. Życzę wam powodzenia!
 
reklama
Deficyt kaloryczny + jakaś aktywność fizyczna przynajmniej 2 razy w tygodniu + afrykańskie mango. U mnie zadziałało :D
 
Lata się katowałam i nadrabiałam efektem jojo. Dopiero z sauną karbonową zaczęłam systematycznie chudnąć i co najważniejsze nie było jojo. Używam do dzisiaj dla podtrzymania efektu i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze to kupić lub korzystać w salonie z oryginalnej sauny karbonowej. Musi mieć 3 strefy i temperaturę 80 stopni. Niestety dużo jest podróbek. Ja w końcu zaczęłam żyć normalnie, ubierać się normalnie. W końcu czuję, że żyję.
 
Lata się katowałam i nadrabiałam efektem jojo. Dopiero z sauną karbonową zaczęłam systematycznie chudnąć i co najważniejsze nie było jojo. Używam do dzisiaj dla podtrzymania efektu i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze to kupić lub korzystać w salonie z oryginalnej sauny karbonowej. Musi mieć 3 strefy i temperaturę 80 stopni. Niestety dużo jest podróbek. Ja w końcu zaczęłam żyć normalnie, ubierać się normalnie. W końcu czuję, że żyję.
 
tez jestem ciekawa bo wiele diet probowalam ale mam slaba silna wole :p czytalam cos o koktajlach odchudzajacych ale sama nie wiem czy to cos warte
 
tez jestem ciekawa bo wiele diet probowalam ale mam slaba silna wole :p czytalam cos o koktajlach odchudzajacych ale sama nie wiem czy to cos warte
Zwykła bzdura. Trzeba po prostu wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, obciąć z tego 300: - 400 kcal na początek i tyle. W tym cały sukces odchudzania b
 
Zwykła bzdura. Trzeba po prostu wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, obciąć z tego 300: - 400 kcal na początek i tyle. W tym cały sukces odchudzania b
Zgadza się!
Chudniemy na deficycie kalorycznym czyli dostarczamy organizmowi mniej kalorii niż spala na co dzień.
Tyjemy na nadwyżce kalorycznej czyli dostarczając kalorii więcej niż potrzebuje na co dzień.
Proste jak budowa cepa :)
Żadne koktajle, diety keto i tym podobne nie mają tu znaczenia.
Czy ktos z was probowal odchudzac sie gotowymi produktami? Mysle o jakims cateringu bo nie mam czasu na gotowanie i wymyslne potrwy jakich wymaga dietetyk. Szukam sposobu na szybkie dobre jedzenie
tez jestem ciekawa bo wiele diet probowalam ale mam slaba silna wole :p czytalam cos o koktajlach odchudzajacych ale sama nie wiem czy to cos warte
Możecie jeść zupełnie normalne produkty, wcale nie trzeba nic wymyślnego. Kanapki, mięsko z węglami i warzywem na obiad, jakieś owsianki, naleśniki, makaron, no wszystko! Tylko trzeba obliczyć kalorie i zrobic na poczatek niewielki deficyt. Zaopatrzyc się w wagę kuchenna i jazda :) myfitnesspal i fitatu to aplikacje, które pomogą w trzymaniu jadłospisu. Ponadto fajna jest taka praca z kaloriami bo później można (a nawet trzeba) przejść płynnie na jedzenie intuicyjne bo już plus minus znamy kaloryczność danych produktów i posiłków.
 
reklama
łatwo się mówi wylicz deficyt, jedz regularnie, sciagnij aplikacje.. no niestety przy trojce malych dzieci, obowiazkach domowych i pracy gdy maz za granica nie jest latwo zorganizowac sobie dobry zdrowy posilek. wiele razy mi sie zdarza ze jem sniadanie o 12 albo o 14 pierwszy posilek bo zabiegana ciagle nie mam poprostu czasu zjesc. takie gotow cateringi czy wlasnie koktajle byly by dizym ulatwieniem dla mnie dlatego szukam sprawdzonej firmy
Bo ja dziecka, obowiązkow nie mam 🤣
 
Do góry