reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jeśli się boisz to zadzwoń do swojego lekarza i to skonsultuj 😉 może przepisz ci receptę na progesteron.
A tak wg coś się z tobą dzieje? Plamisz?
Mój lekarz kazał się nie przejmować "czekoladowym" plamieniem. 😉
Napisałam do Pani doktor SMS narazie cisza..
Nie plamie, boli mnie dziś tylko brzuch( z nerow ) a objawów do tej pory nie ma.. zrobiłam kontrolnie ten progesteron bo dużo dziewczyn tutaj o tym pisało i w porównaniu do wyników innych jest dużo niższy :(
 
reklama
Jestem po zaśniadzie i dlatego się tak martwię :(
ale z tego co lekarka ci powiedziala wszystko jest ok :) i tego sie trzymaj ale jak cie to martwi to serio powiedz lekarzowi moze po przejsciach zapisze ci na wszelki wypadek a ty sie uspokoisz bo twoje nerwy tez sa wazne ;)
nie bawmy sie w lekarzy :) czasami za duzo wiedziec to wiecej nerwow
ile bym dala zeby miec nastawienie jak w 1 ciazy
mimo ze lezalam plackiem od 7 do 14tc z powodu ogromnego krwiaka to wogole ani przez moment przez mysl mi nie przyszlo ze cos mmoze sie z ciaza stac ...internetu wtedy nie bylo jak teraz ..jaka spokojniejsza glowa byla jak nie mogla wyczytac zlych opowiesci ;) dla mnie wtedy bylo oczywiste ciaza = dziecko
 
Napisałam do Pani doktor SMS narazie cisza..
Nie plamie, boli mnie dziś tylko brzuch( z nerow ) a objawów do tej pory nie ma.. zrobiłam kontrolnie ten progesteron bo dużo dziewczyn tutaj o tym pisało i w porównaniu do wyników innych jest dużo niższy :(
To ja ostatnio pisałam o tym progesteronie dużo, bo też się wystraszyłam swoim wynikiem. Przy pierwszym badaniu miałam 13.6, następnego dnia 37.5. Wiec naprawdę nie martw się takim pojedynczym wynikiem, bo progesteron w ciągu dnia się zmienia skokowo i właśnie bardzo możliwe, że tak jak ja akurat wyłapałaś jego najnizsza wartość w ciągu dnia:) Jak nie plamisz to jest jak najbardziej okej. Powtórz może jutro, czy za kilka dni jeszcze ten progesteron dla własnego spokoju 😊
 
ale z tego co lekarka ci powiedziala wszystko jest ok :) i tego sie trzymaj ale jak cie to martwi to serio powiedz lekarzowi moze po przejsciach zapisze ci na wszelki wypadek a ty sie uspokoisz bo twoje nerwy tez sa wazne ;)
nie bawmy sie w lekarzy :) czasami za duzo wiedziec to wiecej nerwow
ile bym dala zeby miec nastawienie jak w 1 ciazy
mimo ze lezalam plackiem od 7 do 14tc z powodu ogromnego krwiaka to wogole ani przez moment przez mysl mi nie przyszlo ze cos mmoze sie z ciaza stac ...internetu wtedy nie bylo jak teraz ..jaka spokojniejsza glowa byla jak nie mogla wyczytac zlych opowiesci ;) dla mnie wtedy bylo oczywiste ciaza = dziecko
Doktorka oddzwoniła i przepisała mi progesteron duphoston
Już wysłałam męża do apteki😁🥰
Najgorsze jest to czekanie i ta nie pewność czy wszystko okej. :(
 
To ja ostatnio pisałam o tym progesteronie dużo, bo też się wystraszyłam swoim wynikiem. Przy pierwszym badaniu miałam 13.6, następnego dnia 37.5. Wiec naprawdę nie martw się takim pojedynczym wynikiem, bo progesteron w ciągu dnia się zmienia skokowo i właśnie bardzo możliwe, że tak jak ja akurat wyłapałaś jego najnizsza wartość w ciągu dnia:) Jak nie plamisz to jest jak najbardziej okej. Powtórz może jutro, czy za kilka dni jeszcze ten progesteron dla własnego spokoju 😊
Tak zrobię , powtórzę w środę badania. Bardzo Ci dziękuje, pewnie masz racje🥰 tak czy siak doktorka przepisała mi progesteron właśnie i wole się zabezpieczyć
 
Doktorka oddzwoniła i przepisała mi progesteron duphoston
Już wysłałam męża do apteki😁🥰
Najgorsze jest to czekanie i ta nie pewność czy wszystko okej. :(
no i super :) bedziesz spokojniejsza :)
a lekarka kazala powtarzac badanie ? bo nie wiem czy jest sens , duphaston i tak nie bedzie wykryty w badaniu a poziom progesteronu bedzie wyzszy tylko nie bedziesz wiedziala o ile :)
 
reklama
Do góry