reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Heh ja od 38 TC aż do porodu więc 4 tygodnie mowilam codziennie ze dziś w nocy będę rodzić żeby był przygotowany. A skończyło się że 10 dni po terminie poszłam do szpitala i w poniedziałek mieli mi wywoływać a córka w nocy stwierdziła że wychodzi. Więc miałam wrażenie że ta ciąża nigdy się nie skończy. Ja rodziłam 14 września więc całe lato chodziłam z brzuchem wielkim. Ale i tak wspominam dobrze tamtą ciążę. Teraz mam nadzieję na cc bo drugi raz nie będę rodzić naturalnie a podobno 2 dziecko jest większe niż pierwsze 😊
Niekoniecznie 😄
I nie wielkość a jesli juz to obwód główki najważniejszy 😆
Tak was czytam i ja rodzilam przed terminem..2 tyg.. 3tyg i 4tyg..Dzieci wielkościowo i. Ogolnie donoszone😄
Az sie Boje jak bedzie tym razem ale do minimum 36tyg chcialabym dotrwać.. I mam nadzieje ze moze w tej ciąży nie będę miała za dużą ilość Wód plodowych.. Brzuchy przez to mialam o wiele za duże 🙄😒

Czytam was na szybko.. Jest u mnie taki Skwar ze nawet jesli dostaniemy sie do. Pl to ja nie wiem jak ja te upały przeżyje..basen Mus!
Tu juz jestem jak flaki Z olejem.. Cala noc okno otwarte i ledwo idzie spać.. Zamowilam wiatrak do sypialni i mam nadzieje cos pomoże

Mlody dzis dopiero o 5 rano nurofen i jak dotąd bez gorączki.. Pluskał sie chwile w jakuzzi i zrobimy grilla na ogrodzie moze później jak słońce przestanie tak grzać . Mam nadzieje ze juz nie wróci gorączka
 
reklama
U mnie też upał ale pomylam już okna, zrobiłam pranie, ugotowałam botwinkę. Muszę jeszcze na balkonie płytki wyszorować i posprzątać w domu, a wieczorem wybrać się na zakupy spożywcze.
Zastanawiam się jak to w pracy rozegrać. Chyba ich poinformuje i od razu dam zwolnienie. Przed prenatalnym które mam 29.07 nie chce mówić, a dłużej już nie chce zostawać w pracy. Wczoraj na produkcji się poślizgnęłam, prawie się przewróciłam na posadzkę. Tak się wystraszyłam ze szok. Pomyślałam sobie " co ja tu robię ".
Ja dzisiaj też botwinka 🙌
 
Niekoniecznie 😄
I nie wielkość a jesli juz to obwód główki najważniejszy 😆
Tak was czytam i ja rodzilam przed terminem..2 tyg.. 3tyg i 4tyg..Dzieci wielkościowo i. Ogolnie donoszone😄
Az sie Boje jak bedzie tym razem ale do minimum 36tyg chcialabym dotrwać.. I mam nadzieje ze moze w tej ciąży nie będę miała za dużą ilość Wód plodowych.. Brzuchy przez to mialam o wiele za duże 🙄😒

Czytam was na szybko.. Jest u mnie taki Skwar ze nawet jesli dostaniemy sie do. Pl to ja nie wiem jak ja te upały przeżyje..basen Mus!
Tu juz jestem jak flaki Z olejem.. Cala noc okno otwarte i ledwo idzie spać.. Zamowilam wiatrak do sypialni i mam nadzieje cos pomoże

Mlody dzis dopiero o 5 rano nurofen i jak dotąd bez gorączki.. Pluskał sie chwile w jakuzzi i zrobimy grilla na ogrodzie moze później jak słońce przestanie tak grzać . Mam nadzieje ze juz nie wróci gorączka
Ja już też mam dość upałów. Już nawet myślę o kupnie klimatyzacji 😊 oby już gorączka poszła na stałe biedny syn a ty pewnie przy nim. Ja czekam aż się trochę ochłodzi i pójdę z córką na jakiś spacer 😊 moja córka ważyła 4350 a na USG 2 dni przed porodem wychodziło 3800 ciekawe jak będzie teraz. Jak będziemy mieć prywatny wątek wyśle wam zdjęcie jak wygląda wieloryb na końcu ciaży 😂
 
W poprzedniej ciąży 8 lat temu czułam się zuuuupelnie inaczej. Pracowałam do 6 miesiąca i każdego dnia cieszyłam się ciąża. Ale fakt 2 trymestr był chyba najłaskawszy. Trzeci się ciągnął.
Dziewczyny myjecie w ciąży okna?
 
Dziewczyny jak ja już bym chciała 3 trymestr 😅🙈
Ja też, a w zasadzie to już bym chciała być po porodzie 😅
Padło pytanie o żyłki na nogach, ja mam pajączki na udach od kilku tygodni a od dziecka mam widoczne zy na udach, położna stwierdziła że narazie się nie przejmować ale obserwować. Wiem że na zylki/żylaki działają kremy z wyciągiem z kasztana.
Ja dzisiaj zauważyłam u siebie mini rozstępy na boczkach 🙄😧 muszę uruchomić olejek bo mam a nie uzywam
 
reklama
Do góry