reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Witaj w klubie, mam to samo. U mnie przeradza się to już chyba w nerwice.
No właśnie. Wręcz zmuszam się aby pooglądać jakieś wózki lub ubrania ciążowe. Wręcz świetnie mi wychodzi udawanie że nie jestem w ciąży. W pracy powiem dopiero po prenatalnych .
Czuje się też coś dobrze , nawet lepiej niż 12 lat temu .
Mam nadzieję że nam to minie. Trzymam kciuki za naS
 
Mysle, że każda z nas się boi ale trzeba trochę wyluzować, żeby nie wpaść w nerwice czy depresję. Ja też się bardoz boję. Bardziej niż w ciąży z synkiem ale podchodzę do tego tak, że przecież nie mam wpływu na nic a mój stres w żadnym wypadku nie pomoże. Siedzimy z mężem i rozmawiamy czasem o różnych opcjach co by było gdyby i mamy podobne zdania w tym temacie.
Masz rację i też o tym wiemy .
Ach muszę chyba odpocząć od nakręcona się.
Pozdrowionka
 
Ja też proszę o dopisanie do prywatnego wątku. Zauważyłam pewną zależność: przed wizytą u lekarza nic się nie odzywam na forum, w domu raczej też milknę, a po wizycie cały czas piszę i jeszcze gadam ze wszystkimi jak najęta 😁 no i wizyta jutro… Pewnie jutro będziecie miały mnie dość 😂
Też tak mam. I też mam jutro długo wyczekana wizytę. Damy radę!

Cieszmy się bo mieszka w nas mały cud. Będzie co ma być. Lubię was czytać czy pytać o różne rzeczy wujka Google ale trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie martwić się na zapas. Ostatnio wyczytałam gdzieś że jest zakaz suplementacji żelaza między 3 a 8 tygodniem a ja przez miesiąc brałam pregna plus z żelazem właśnie w tym okresie. Wpadłam w mini panikę ale czy zmienię coś po fakcie? Staram się myśleć pozytywnie. Mówię sama do siebie i do brzucha że dzidzia napewno będzie zdrowa i już niedługo się zobaczymy.
 
Malopracochlonne. Hmmm.
moze ze sliwkami i budyniem czy innymi owocami badz mix? 😄 Budyń na wierzchu robi robotę ;)


Albo marchewkowe z serem badz polane czekolada albo z double cream?





Bądź na zimno z double cream i mascarpone ( mozna tez zrobić double. Z. Czekolada ciemna plus z biala



Czy pieczony sernik z mascarpone z malinami


Chyba lepiej jak napiszesz jakie twoja rodzinka juz jadla 😆

Wszystko będzie dobrze :) napewno ta stresowa sytuacja nie wplynie na maluszka
Zapomniałam że mamy na grupie cukiernika i kucharkę 😂 jak masz gdzieś przepis na ten sernik z mascarpone z malinami to będę wdzięczna
Malopracochlonne. Hmmm.
moze ze sliwkami i budyniem czy innymi owocami badz mix? 😄 Budyń na wierzchu robi robotę ;)


Albo marchewkowe z serem badz polane czekolada albo z double cream?





Bądź na zimno z double cream i mascarpone ( mozna tez zrobić double. Z. Czekolada ciemna plus z biala



Czy pieczony sernik z mascarpone z malinami


Chyba lepiej jak napiszesz jakie twoja rodzinka juz jadla 😆

Wszystko będzie dobrze :) napewno ta stresowa sytuacja nie wplynie na maluszka
Zapomniałam że mamy na grupie cukiernika i kucharkę i trzeba powiedzieć co się chce 😂 jak masz przepis na sernik z mascarpone z malinami będę wdzięczna 😊
Cześć, cieszę się że Was znalazłam.
Dziś właśnie mija 10 tydzień i jest wszysko w porządku .
Ale... Nie umiem się tym cieszyć. Tak strasznie się boję przed każdą wizyta .
Starania były przez 8 lat, raz ciąża z pustym jajem. Od tamtej pory wiele lat leczenia ... bez sukcesów.
Od ponad roku podjęłam decyzję że już rezygnuje .
No i stało się, do tej pory ciężko mi uwierzyć że jestem w ciąży.
Jestem przed 40 stką. Mam 12 letnie dziecko.
Za dwa tygodnie prenatalne. Też się cholernie boję. Też tak macie ? Że przeważa smutek niż radość?
Każda się boi z nas ale musi być dobrze nasze dzieciaczki nie mogą się poddać i będą z nami w lutym 😊
 
Witam się i ja w tą ładną niedzielę. Trochę znów wymioty dokuczają, ale nie jest aż tak źle. Na dodatek czuje się tak wzdęta że szok. I chyba trochę podbrzusze też pobolewa.
 
Hej babeczki
Obudziłam sie z bolem glowy i bolącym pośladkiem 😬 myślę ze dzidziuś ma sie dobrze, ochłonęłam i tez wiem ze nikt oaza spokoju cały czas nie jest no i akurat wczoraj sie ulalo.
Dzis na obiadek udka kurze, surowka i ziemniaczki😉
Popoludniu odwiedzamy koleżankę, która przyjechala do pl na wakacje, dzieciaki się pobawią 😊
Milej niedzieli dla Was😘
 
reklama
Do góry