reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Chyba pozostaje nam dodawac info recznie, ktory to tydzien jesli wrzucamy jakies medyczne info. Smerfetka wrzucila teraz hcg i sie zastanawiam, ktory to tydzien ;) Dodawajcie dziewczyny ta informacje, nie bedzie trzeba dopytywac 😉
 
reklama
Ja widzę na telefonie suwaczki, ale swojego już nie widzę 🤷‍♀️
93C27722-0A7A-4819-AEE6-CB24AA898D0B.png
 
reklama
Dziewczyny, czy wy tez macie teraz taka ochote na sledzie? Jak nie zjem chociaz raz dziennie pikantnego sledzika to jestem chora ;) Ale moj maz byl wczoraj lepszy... zjadl na kolacje sledzie i poprawil czekolada z orzechami 🤣🤣🤣
ja na tuńczyka z puszki i kukurydzę do tego stopnia że wczoraj jadłam z nimi... gofra 🤣 wiem że tuńczyka powinno się ograniczać ale chociaż trochę musiałam🤣 za to tak jak uwielbiałam zawsze słodycze tak teraz zupełnie odrzuciło mnie od słodkiego
Mój kropek rośnie 😭😭❤️❤️❤️
Super :)

Trzymam kciuki, jestem ciekawa czy będą podobne 😘 dawaj znać ❤️
dam znać jak tylko będą wyniki
 
Do góry