reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Udało mi się nadrobić! 🤪 Gratuluję wszystkich dzisiejszych serduszek!

Ja tez będę mieć wizytę 30.07 :) chociaż może uda mi się przełożyć na wcześniej bo nie wiem jak wytrzymam tyle czasu bez sprawdzenia czy wszystko jest ok… u mnie 5+2 wiec muszę uzbroić się w cierpliwość.

Super pomysł z wątkiem zamkniętym!

Ja jestem z Wrocławia- może któraś z Was tez? Albo z okolic? :)

witam się lokalnie ☺️ Ja z Oleśnicy więc rzut beretem od Wrocławia 😁
 
reklama
Macie może problem z bólem piersi? Ja czuję się jakby zaraz miały wybuchnąć i nie wiem jak mogę sobie pomóc [emoji17]
Ja miałam tak w 1 ciąży, aż mi rozstępy wyszły, zmieniły rozmiar tak szybko i były tak napuchnięte. W 2 ciąży już tylko bolały i były gorące. A teraz tylko bolą tak mało i nie są takie już gorące, tylko ciepłe. Znowu zaczynam myśleć, czy wszytko ok, bo czuję się normalnie, bez bólu brzucha i te piersi tak trochę bolą. Jedynie jestem zmęczona. A tu taki daleko do wizyty. Wy już się cieszycie z serduszek, a ja nic nie wiem 🙄 jestem dzisiaj 7+0.
 
Dobrze i bardzo odpowiedzialnie zrobiłaś:) Ciąża to czas dla Ciebie i maluszka ❤
Ja mam podobnie. Też się zastanawiam, czy będę miała do czego wracać po macierzyńskim, no ale trudno. Szkoda tego na co tam sobie zapracowałam, ale skoro udało się raz, to uda się kolejnym razem😊
Znów muszę się z Tobą zgodzić ❤️ Do tego będziemy zaczynały już z większym doświadczeniem, trzeba szukać plusów ;)
dobrze zrobiłaś a przyszloscia się nie zamartwiaj, ciesz się tym co tu i teraz 😁 i myśl o maluszku w brzuszku 🙃 (nawet ładnie mi się zrymowało 🤔😏😂)
Dzięki 😘 ćwicz rymowanki bo przy maluchach to przydatna umiejętność :D
 
Ostatnia edycja:
Odpisała mi Adminka.
Będzie nowy, prywatny wątek:)
I mogą być dwie moderatorki.

Dajcie znać proszę, kogo podać. Mogę być ja, o ile chcecie, bo nikt mi widzę znać nie daje😆 Czekam na Wasze zdanie. Czy jest jakaś chętna?:) Potrzebuje wtedy i tak drugiej 😊

Listę osób wyślę jej jutro.
 
No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
To ja chcę 😂
 
reklama
Odpisała mi Adminka.
Będzie nowy, prywatny wątek:)
I mogą być dwie moderatorki.

Dajcie znać proszę, kogo podać. Mogę być ja, o ile chcecie, bo nikt mi widzę znać nie daje😆 Czekam na Wasze zdanie. Czy jest jakaś chętna?:) Potrzebuje wtedy i tak drugiej 😊

Listę osób wyślę jej jutro.
Jak najbardziej głosuję za Tobą!! :)
a jednak pomyłka,
6+4 wg obliczeń lekarza i 7+0 wg aplikacji
Trzymam kciuki :)
 
Do góry