reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny! Od paru tygodni się nie udzielałam bo dzieje się dużo…. Nawet za dużo u moich dziewczynek 🥺 dowiedzieliśmy się ze będą dwie dziewczynki i tyle byłoby z radości 🙄 jak to przy ciążach bliźniaczych bywa mamy duze komplikacje😞 jedna z dziewczynek rozwija się prawidłowo natomiast druga przestała rosnąć🥺 trzymajcie kciuki za moja malutka, żeby się nie poddała ✊ a wy cieszcie się ciąża pomimo całego stresu i doceniacie ten czas kiedy nosicie dzidzie pod serduszkiem❤️ Pozdrawiam was serdecznie 😘
Pamiętaj, ze dziewczynki sa silne. Moja Malutka mimo wielu przeciwności daje rade🥰 ja często wysiadam, ale ona pokazuje, że moje schorzenia są słabsze. ❤️ Całym sercem przy Was. 🥰
 
Dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuchy ciążowe? Jakie sieciówki (poza H&M) ma dział dla ciężarnych żeby można było zamówić przez neta?
Ja na razie tylko jedne leginsy na allegro kupiłam, ale jakieś dżinsy bym jeszcze chciała, a może na wyprzedażach coś się trafi.
 
Ja jestem jeszcze przed. Na 18 sierpnia mam. Jak wyglada takie badanie? Tak samo jak zwykle USG Prenatalne w pierwszym Trymestrze ?
Samo usg to ok 30 min. Lekarz dokładnie ogląda maluszka, wszystkie narządy wewnętrzne i zewnętrzne. U mnie bardzo długo badał serduszko. I dodatkowo usg dopochwowe z badaniem szyjki macicy i przy okazji spr główkę bo mała się obrócić nie chciała. Ok 12 zdj dostałam :-)
 
To u Twojego lekarza można wejść z mężem? Ale super.. U nas niestety w okolicach żaden nie toleruje osób towarzyszących .. 😐😐
Mąż musiał czekać na korytarzu przed wejściem do przychodni. Gdy nadeszła moja kolej to po prostu po niego wyszłam. Jeszcze niedawno nie było takiej możliwości, na szczęście to się zmieniło :-)
 
Dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuchy ciążowe? Jakie sieciówki (poza H&M) ma dział dla ciężarnych żeby można było zamówić przez neta?
Ja na razie tylko jedne leginsy na allegro kupiłam, ale jakieś dżinsy bym jeszcze chciała, a może na wyprzedażach coś się trafi.
Na wyprzedażach udało mi się szorty ciążowe kupić w hm (przez internet). Natomiast długie spodnie (dwie pary też hm) kupiłam na Vinted. Polecam, dwie pary 70 zł gdzie w sklepie min 240 zł.
 
reklama
Do góry