reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie mogę znaleźć tej kolekcji. Jest też online? Możesz podesłać link?
Ja właśnie tez jakoś tego nie widzę.. Ostatnio byłam w sklepie sinsay dość sporym i byl bardzo duzy wybór dla dzieci i to nawet dobre jakościowo ubranka a na stronie polowy nie widziałam! Nie wiem czy to mi nie pokazuje czy co innego na stronie a w sklepie 🤔
 
reklama
Ja właśnie tez jakoś tego nie widzę.. Ostatnio byłam w sklepie sinsay dość sporym i byl bardzo duzy wybór dla dzieci i to nawet dobre jakościowo ubranka a na stronie polowy nie widziałam! Nie wiem czy to mi nie pokazuje czy co innego na stronie a w sklepie 🤔
U mnie jeśli chodzi o ubranka to odwrotnie 🙈 stacjonarnie trudno cokolwiek dostać, więc zamawiam głównie online 😅 i zgadzam się, bardzo fajne są, ostatnio syna zaopatruje głównie tam 😝
Ale ciążowych rzeczy nie widziałam ani w sklepie ani na stronie 🤔
 
U mnie jeśli chodzi o ubranka to odwrotnie 🙈 stacjonarnie trudno cokolwiek dostać, więc zamawiam głównie online 😅 i zgadzam się, bardzo fajne są, ostatnio syna zaopatruje głównie tam 😝
Ale ciążowych rzeczy nie widziałam ani w sklepie ani na stronie 🤔
Ja akurat byłam w większym sinsay bo w tym blisko mnie tez mały wybór. Tu ma znaczenie chyba wielkość sklepu po prostu 😅 a tej ciążowej online nie widziałam,może ona tylko w sklepie? Albo ja jakaś ślepa 🙈
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam miałam ciężki czas.
Chciałam do was wrócić ale patrząc na to co się tu ostatnio działo to jest jakaś masakra.
Dlatego postanowiłam utworzyć nową grupę prywatna dla chętnych kobiet, gdzie każda przyszła mama będzie mogła się dostać bez żadnego problemu.
Chętne mamusie zapraszam tutaj:

Prosiła bym o dodanie bo ja chyba nie umiem tego zrobić 🙈
 
Ja akurat byłam w większym sinsay bo w tym blisko mnie tez mały wybór. Tu ma znaczenie chyba wielkość sklepu po prostu 😅 a tej ciążowej online nie widziałam,może ona tylko w sklepie? Albo ja jakaś ślepa 🙈
Ta kolekcja pojawiła się na dniach dopiero, z tego co przeglądałam jest chyba właśnie wyłącznie online. Z sinsay to jest równie w jednej galerii duży sklep a tylko kolekcja damska a w innej powierzchniowo mniejszy się wydaje a i dziecięca i męska, nawet rzeczy do domu. Także nie ma reguły chyba 🤷‍♀️:-)
 
U mnie jeśli chodzi o ubranka to odwrotnie 🙈 stacjonarnie trudno cokolwiek dostać, więc zamawiam głównie online 😅 i zgadzam się, bardzo fajne są, ostatnio syna zaopatruje głównie tam 😝
Ale ciążowych rzeczy nie widziałam ani w sklepie ani na stronie 🤔
Byłam wczoraj w Sinsay i byly ładne rzeczy dla dzieci ale same większe rozmiary :(
 
reklama
Dziewczyny! W Sinsay pojawiła się kolekcja dla mam. Co prawda na razie nie ma wiele produktów, ale może któraś coś dla siebie znajdzie. Ceny dużo niższe niż np w hm.

Ja ostatnio zamówiłam parę rzeczy z C&A, również mają odzież ciążową. Jednak rozmiarówka jest trochę zawyżona i prawie wszystko muszę wymienić na mniejsze 😒
A to też cenna wskazówka żeby brać mniejsze jak co 😊
 
Do góry