reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Anula
To rob te elektroniczne ktore pokazuja tc
Bedziesz wiedziala czy beta rosnie
U mnie w ciazy z corka testy tydzien po terminie byly bardzo blady
Ile sie nastresowalam.. A tez bety nie moglam zrobic bo bylam na wakacjach za granica
ja się dzisiaj zastanawiałam nad tymi testami elektronicznymi 🤔czy kupić i sprawdzić który tydzień mi pokaże tak z ciekawości 🙈bo wczoraj ginekolog mi powiedziała że mam młodsza ciążę niz wychodzi z OM (6+0) ale nie powiedziała o ile.. Jak myslicie jest sens? 🤔😁
 
ja się dzisiaj zastanawiałam nad tymi testami elektronicznymi 🤔czy kupić i sprawdzić który tydzień mi pokaże tak z ciekawości 🙈bo wczoraj ginekolog mi powiedziała że mam młodsza ciążę niz wychodzi z OM (6+0) ale nie powiedziała o ile.. Jak myslicie jest sens? 🤔😁
Jesli chodzi o testy clearblue to one pokazuja tylko poczatkowa ciaze tydzien 1-2, 2-3 a potem 3+. Chyba, ze znasz jakies inne
 
ja się dzisiaj zastanawiałam nad tymi testami elektronicznymi 🤔czy kupić i sprawdzić który tydzień mi pokaże tak z ciekawości 🙈bo wczoraj ginekolog mi powiedziała że mam młodsza ciążę niz wychodzi z OM (6+0) ale nie powiedziała o ile.. Jak myslicie jest sens? 🤔😁
ja chciałam kupić cyfrowy clearblue, żeby właśnie sprawdzić tydzień, ale zgłupiałam, gdy pani powiedziała mi, że on pokazuje tylko 2-3 tydzień lub uśmiechniętą buźkę 😂 nie wiem, czy się nie dogadałyśmy, czy rzeczywiście tak jest, już nie wnikałam. wierzę, że usg i tak powie więcej niż taki test, więc już się nie upierałam.
 
ja chciałam kupić cyfrowy clearblue, żeby właśnie sprawdzić tydzień, ale zgłupiałam, gdy pani powiedziała mi, że on pokazuje tylko 2-3 tydzień lub uśmiechniętą buźkę 😂 nie wiem, czy się nie dogadałyśmy, czy rzeczywiście tak jest, już nie wnikałam. wierzę, że usg i tak powie więcej niż taki test, więc już się nie upierałam.
też nie wiedzialam ze tylko do 3 tc 😁 dobrze ze zapytalam a nie kupiłam nie potrzebnie 🙈
 
reklama
Mam zdjęcie:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210723-114550_Gallery.jpg
    Screenshot_20210723-114550_Gallery.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 92
Do góry