reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja już poprostu ręce rozkładam bo tak naprawdę u nas niema przyczyny . Wcześniej nie udawało się naturalnie bo męża nie było . Jak był to czasem zaskoczyło ale była cp, biochem i puste jajo. Rok temu stymulacja była klapa. Potem dowiedziałam się ze mam IO. Zaczęłam brać leki i dieta.. i 7 komórek było . Idealnie zapłodniona 5 dniowa blastka.. niewiem co nie pyklo
Tak bardzo mi przykro,masz jeszcze zamrożony zarodek?
 
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Pewnie, że mogły zostać dwa ✊🏻
Nooo i gratuluje !!
 
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Super,możliwe ,że dwa zostały z tobą,wow,bardzo się cieszę 🥰 🥰
 
Mówili, ze koło 30.07 ale Sabina nie chce jesc z butelki zjada polowe porcji i nie ma siły na więcej. Dopiero byłby skończony 36tc wiec wcześnie i ma czas. Ale bardzo duzo spi bo ponoć w brzuchu by spała i dopiero po 37tc uaktywnia się system czuwania. Ogółem to wszystko w normie na wiek rozwojowy. Wazy już 2800 i kawał dziewczyny tylko jesc nie chce.. Nadal nie było okulisty ani neurologa. No, ale wylewów nie mają wiec raczej powinno być dobrze. Chociaż niby to ze nie ma w obrazie zmian to nic nie znaczy. Ogółem dzieci tam różne leżą i wczoraj niby zdrowe dziecię bezdechów dostało. Przy synu jakoś człowiek zabierał do domu i nie przejmował się, bo tyle nie wiedział. Wcześniaki mają większe szanse na to czy na tamto.. ale u donoszonych dzieci tez trzeba obserwować przez te pierwsze miesiące. Ogrom wiedzy nie pomaga tylko jeszcze większe wyrzuty sumienia się ma, ze może byłoby lepiej gdyby…
Za to Janina zuch dziewczyna je z piersi z butelki, aktywna oczy już utrzymuje nie zezuje. Mówią, ze jest duzo powyżej normy. A to ona nie oddychała i była na intensywnej terapii. Jakie to wszystko przewrotne:-) już tez kawał dziewczyny bo 2600. Mąż się śmieje, ze Sabina to leniuch jest i gdyby wyjęli jej sondę to by zaczęła współpracować. Bo w nocy sobie wyrwała i głodna była. Położna się uparła i nakarmiła ja bytelką. Za godzine obudziła się na drugą porcje z butli. A jak sondę ma w nosku to jej trudno jesc. A nie zdejmą jak nie będzie budzić się na karmienia:-( No i kąpiele z tymi sondami i te kable to jakiś dramat. Z drugiej strony wiem, ze normalnie w szpitalach nie wszystkie tak moinitorują wcześniaki, ale potem te dzieci wracają z zapaleniem płuc, albo innymi rzeczami wynikającymi z błędnej opieki. Tylko kontakt z dzieckiem jest utrudniony i czy ja te wież nadrobię? Bo to już prawie miesiąc?
Dobrze wiesz nic nie można było więcej zrobić, 32/33 tc i taka waga nie jest dramatem. Wiadomo o niebo lepiej urodzić i zaraz wyjść z dzieckiem do domu. Problemy z jedzeniem najczęściej są przejściowe, córkę urodziłam w 37 tc i nie miała siły ssać piersi, przez pierwsze dni było jej ciężko. Po tygodniu pyk inne dziecko, przyssała się do piersi i już tak zostało. Na pewno nadrobisz czas z dziewczynkami.
 
reklama
Do góry