reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Daags, ja też jestem ze Szczecina, a właściwie spod Szczecina. Chodzę do dr Engel, koło Bramy Portowej. A Ciebie kto prowadzi? Mówisz że nawet w szpitalu się udaje? Fajnie 😊 To pewnie tam też planujesz rodzić?
Fasolkowoooo - mi dr powiedziała że ona może wystawiać L4 od wizyty do wizyty, choć już mówiłyśmy o tym, że będę je ciągnąć do końca. Trzymam mooooooocno kciuki za prenatalne 🌈☀️✨ Na pewno wszystko będzie super!
FalaLala wspaniale! Aaaale duża Dzidzia 💚 Super! Masz dla nas foteczkę? 😁 Olka156 - również gratuluję 💚 I czekamy na wszyyyyyystkie foteczki 😁 Ja nigdy nie robiłam w 3D, choć jak ogląda się innych 3D to wyglądają naprawdę zachwycającoooooo!
Szczypiorek - wielkie kciuki i czekamy na relacje ✊:)💚
Agabaj - wspaniale 😊 Może to już będzie koniec z tymi dolegliwościami? Albo chociaż początek końca 😁 Oby tak było 💚
ja też Szczecin
 
reklama
Jestem w tym szpitalu, nawadniają mnie. Czy to normalne że nic a nic nie jem? Nic dzis do ust nie jestem w stanie włożyć, od razu odruch wymiotny. Jestem taka załamana.
 
Na badaniu wszystko wyszło w normie. Trafiłam na fajnego lekarza, bardzo przyjemna wizyta. Termin wychodzi na 02.02.2022.
I na 80% będzie chłopiec, więc się bardzo cieszymy 😍😄 teraz tylko nad imieniem myslimy, bo myślałam że będzie druga kobietka i znalazlam już imię, które mi się strasznie spodobalo, a dla chłopca nie mam nic😂
 
okropnie ci współczuję, ile ty się biedna namęczysz [emoji3064] oby jakoś ten odruch wymiotny przeszedł, bo przecież kiedyś wreszcie powinnaś zacząć jeść
Jestem w tym szpitalu, nawadniają mnie. Czy to normalne że nic a nic nie jem? Nic dzis do ust nie jestem w stanie włożyć, od razu odruch wymiotny. Jestem taka załamana.
 
reklama
Do góry