reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Chyba zacznę szukać ubrań ciążowych na strychu bo jak dalej bedziecie robić smaka to już będę musiała ubierać się w spodnie z gumką 😂
Dziewczyny co maja dzieci ile spały wasze dzieci w dzień w wieku 10 miesięcy. Bo moja córeczka śpi raz od 30 min do 1:30. A wstaje koło 7 i chodzi spać koło 20. Nie wiem co mnie pokusiło na tą ciążę. Już się boje lutego jak będę miała maleństwo i półtora roczne dziecko.
Mój synek ma roczek. Śpi 2 razy dziennie. Raz 40min do godziny i potem 1:30-2:00. Chodzi spać o 20:30-21:00 wstaje po 6
 
reklama
Niekoniecznie, wtedy masz wskazanie stan po cc, ale jak jest większy odstęp to wiem, że niektóre szpitale nie traktują tego jako wskazania, ale jak nie ma przeciwskazań to można próbować SN. Zależy co byś wolała. Ja już pytałam mojego gin czy mi osobiście zrobi cc🙈😁
No u mnie 4 lata minęły od ostatniej cc. Szczerze? To mimo bólu, zdecydowałabym się jeszcze raz. I co Twój lekarz Ci odpowiedział? 🙂
 
Dziewczynki, któraś pytała o detektor. Nie wydaje mi się, że pora dnia ma znaczenie. Grunt, żeby baterie były naładowane bo wtedy działa znacznie lepiej. Ja znalazłam przed chwilą 🥰🥰🥰 pokazuje 165-170 uderzeń ❤️
 
reklama
Do góry