reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
21 Sierpień 2021
Postów
7
Dzień dobry wszystkim,
Przejdę od razu do sedna, wiem, że tresc może się wydać dziwna, ale przed momentem przeczytałam artykuł o ciąży pozamacicznej i coś mnie tknęło. 2 lipca odbyłam stosunek przerywany, bez wytrusku do pochwyć. Odbyło się to niedaleko dni płodnych dlatego po 15 i 16 dniach po stosunku postanowiłam zrobić test z porannego moczu. Oba negatywne. Później 19 lipca przyszedł okres. Pierwsze dni intensywne ze skrzepami, trwał 5 dni. Aktualnie okres od 19 sierpnia, pierwsze 2 dni bardzo obfite, że skrzepami. Dzisiaj 4 dzień, już lekki, krwistoczerwone plamy na papierze oraz podpasce, ale skąpo. Coś co mnie dziwi to fakt, że moje okresy zawsze były baaardzo obfite przez 1wsze 5 dni, łącznie trwały 7. Teraz, po tym ostatnim stosunku jest inaczej. Dzisiaj, przed chwilą dosłownie przeczytałam przypadkiem artykuł o ciąży pozamacicznej i informacje tam zawarte o krwawieniu pasują do moich objawów (albo coś sobie wmawiam), dalej czytam, że tylko 50% testów wykrywa ciąże pozamaciczna i kolejne wątpliwości. Nie wiem sama co myśleć. Wiem, że post może brzmieć trochę absurdalnie, ale może jednak nie? Czy myślicie, że coś sobie wmawiam czy jednak coś w tym może być? Pozdrowiam serdecznie
 
reklama
Okres co mc nie będzie taki sam. Ale skoro robiłaś testy i dostałaś okres to ciąży brak. Gdyby byl biochem wylapalabys go testem.
 
reklama
Czy dobrze rozumiem, że martwisz się, że jesteś w ciąży i to jeszcze pozamacicznej tylko dlatego, że twój okres jest przez 1 dzień krótszy niż zwykle? I to jeszcze okres w drugim cyklu po stosunku przerywanym?
 
Do góry