reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy owulacyjne

Frez.ja i Hashi😊 dziewczyny dzięki za odpowiedź.. właśnie te przy niebieskim polu u góry są kontrolne a testowe na dole..a myślałam że odwrotnie ..nie doczytalam 😎czyli wychodzi że pozytyw🤗
kilka miesięcy temu..po poronieniu przestałam odczuwać moment owulacji ..już nie kuło nie bolało i nawet z śluzem bieda 🙄 jestem przed 40 stką 😎 więc wiecie strach pomyśleć ale może mnie starość dopada menopauza jakaś. Poszłam do gina i mu to mówię, a on że nic z tego bo widzi piękne pęcherzyki .. badałam AMH wszystko super ..choć ostatnie dwa cykle były dziwne ..krótsze i od pół roku @ poprzedzona plamieniami.
Od 1.5 miesiąca biorę ovarin i już nie ma tych plamień
 
reklama
Hashi mam właśnie zamiar się znów wybrać do gina w kolejnym cyklu 🤔 chyba że @ nie przyjdzie 🤗 testy pozytywne od tygodnia temp 36,9 - 37 od tygodnia ..fajnie to wygląda ale nie nastawiam się, bo potem jestem mega rozczarowana..było już tak że temp 37 przez 14 dni testy dodatnie a tu @, temp spadła w drugim dniu @...
 
Hashi mam właśnie zamiar się znów wybrać do gina w kolejnym cyklu 🤔 chyba że @ nie przyjdzie 🤗 testy pozytywne od tygodnia temp 36,9 - 37 od tygodnia ..fajnie to wygląda ale nie nastawiam się, bo potem jestem mega rozczarowana..było już tak że temp 37 przez 14 dni testy dodatnie a tu @, temp spadła w drugim dniu @...
A prawidłowo mierzysz temperaturę?
 
Raczej tak. Codziennie rano o 6 przed wydaniem z łóżka w pochwie 🤔 ostatni raz się w to " bawiłam" 9 lat temu 😊tyle ma moja córka ..teraz pierwszy mój cykl z tempką Po latach ..muszę zobaczyć co się pozmieniało ..
Termometr zwykły póki co ..muszę zainwestować w owulacyjny
Zrobiłam też wszystkie badania hormonalne... Bo miałam pco hiperprolaktynemię zespół nadnerczy i nigdy nie miałam mieć dzieci 😱 a po pół roku brania leków zaszłam w ciążę ..jakie zdziwienie było mojej endokrynolożki, gdy poszłam powiedzieć, że jest ciąża😊😊
No a teraz od 2 lat staramy się w między czasie dwa poronienia.. badania hormonalne wyszly ok. Niby jest dobrze a efektów brak😎🙄
 
Raczej tak. Codziennie rano o 6 przed wydaniem z łóżka w pochwie 🤔 ostatni raz się w to " bawiłam" 9 lat temu 😊tyle ma moja córka ..teraz pierwszy mój cykl z tempką Po latach ..muszę zobaczyć co się pozmieniało ..
Termometr zwykły póki co ..muszę zainwestować w owulacyjny
Zrobiłam też wszystkie badania hormonalne... Bo miałam pco hiperprolaktynemię zespół nadnerczy i nigdy nie miałam mieć dzieci 😱 a po pół roku brania leków zaszłam w ciążę ..jakie zdziwienie było mojej endokrynolożki, gdy poszłam powiedzieć, że jest ciąża😊😊
No a teraz od 2 lat staramy się w między czasie dwa poronienia.. badania hormonalne wyszly ok. Niby jest dobrze a efektów brak😎🙄
Skoro byk skok i się utrzymuje (ile dni?) to na 90% owulka była 🙂
 
reklama
Postaram się😎😊
Jesteś tutaj na jakimś forum dla staraczek? Patrzę ale wszystkie nieaktualne dawno nieużywane
 
Do góry