reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Teraz mnie zaciekawilyście ... Bo mój mąż też miał operację przepukliny pachwinowej i wiem że na pewno mu ją źle wykonali ... Ma teraz drugą stronę do zrobienia i przy okazji USG poprosił o wykonanie tej zrobionej i od razu powiedzieli że jest źle wykonana ... Trzeba poprawiać ... Myślicie że to mogło być u niego przyczyną braku armi ??? 🤔🤔🤔🤔 Kurdeee nie pamiętam teraz kiedy miał operację a kiedy robił wyniki ... Ale zaciekawiło mnie to bardzo
No tak w sumie miałoby sens.
 
Teraz mnie zaciekawilyście ... Bo mój mąż też miał operację przepukliny pachwinowej i wiem że na pewno mu ją źle wykonali ... Ma teraz drugą stronę do zrobienia i przy okazji USG poprosił o wykonanie tej zrobionej i od razu powiedzieli że jest źle wykonana ... Trzeba poprawiać ... Myślicie że to mogło być u niego przyczyną braku armi ??? 🤔🤔🤔🤔 Kurdeee nie pamiętam teraz kiedy miał operację a kiedy robił wyniki ... Ale zaciekawiło mnie to bardzo
nie wiem czy to jest to samo ale mój mąż miał tzw uciekające jądro i za dziecka dwa razy sprowadzali mu do moszny z jamy brzusznej. I wtedy się okazało że jądro było zbyt długo w wyższej temperaturze właśnie w jamie brzusznej i przez to utraciło swoje właściwości, w sumie to zagotowało się😔
 
My POLKI jesteśmy twarde sztuki. Po punkcji na sali byłam z Arabką i Angielka.
Te biedne popłakiwały, leżały a ja odrazu o jedzenie i picie pytałam 😂 Jak przyszedł lekarz powiedzieć ile jajeczek to zapytałam czy już mogę do domu isc (jakoś po pół godziny od punkcji) chyba wszyscy mieli tam ze mnie niezłą bekę.
Ojj tak, jesteśmy twarde! Ja miałam tylko 1 babkę obok siebie. Mi się tylko pić chciało 😉
 
reklama
No tak w sumie miałoby sens.
Dokładnie ... Właśnie znalazłam papiery że na pierwszej wizycie byłam z mężem 5 lat temu w klinice ... A operację miał chyba z 7 lat temu ... Kurde .... Jeszcze muszę tylko znaleźć kiedy robił wyniki nasienia ... No dobra jak już to wszystko znajdę to co dalej ???? 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
 
Do góry