reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekam na poronienie / beta hcg

Dołączył(a)
6 Wrzesień 2021
Postów
9
Cześć dziewczyny. Czekam na poronienie samoistne. Ciaza obumarla. Wynik beta hcg z 8.09 wynosił 21301 wynik z dzisiaj 13.09 : 18034. Jak myślicie kiedy może wystąpić krwawienie? Czy mam szansę go doczekać? Chciałabym bardzo żeby udało się naturalnie wyjść z tej sytuacji:((( jednak wolno to spada... dziękuję za każdą odpowiedz
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czekam na poronienie samoistne. Ciaza obumarla. Wynik beta hcg z 8.09 wynosił 21301 wynik z dzisiaj 13.09 : 18034. Jak myślicie kiedy może wystąpić krwawienie? Czy mam szansę go doczekać? Chciałabym bardzo żeby udało się naturalnie wyjść z tej sytuacji:((( jednak wolno to spada... dziękuję za każdą odpowiedz
A byłaś na konsultacji z lekarzem? Miałaś usg robione?
 
Tak w poniedziałek 6.09. Stwierdził że mogę czekać do 2 tyg na samoistne i narazie nic nie widać żeby się działo..
To rzeczywiście mało spadło przez ten czas. Ja bym skonsultowała z lekarzem. Może lepiej iść na zabieg jeden dzień i będziesz miała lżej bo nie będziesz o tym ciagle myśleć w sensie „kiedy to się zacznie”
 
To rzeczywiście mało spadło przez ten czas. Ja bym skonsultowała z lekarzem. Może lepiej iść na zabieg jeden dzień i będziesz miała lżej bo nie będziesz o tym ciagle myśleć w sensie „kiedy to się zacznie”
Różnie bywa..Ja czekałam 2 tyg., nie miałam żadnych plamien, po 2 tyg. skonsultowalam się ponownie z panią doktor prowadząca która na usg potwierdziła że nie ma żadnych oznak rozpoczynające się poronienia, skierowanie do szpitala.., po dobie wypis do domu..oczywiscie trzymam kciuki zeby udalo sie naturalnie ale wiem ze nie zawsze tak sie niestety da. Napewno czujnie sie obserwuj, w przypadku oznak infekcji od razu kieruj sie do szpitala. Powodzenia w tej trudnej sytuacji..
 
To rzeczywiście mało spadło przez ten czas. Ja bym skonsultowała z lekarzem. Może lepiej iść na zabieg jeden dzień i będziesz miała lżej bo nie będziesz o tym ciagle myśleć w sensie „kiedy to się zacznie”

No nie wiem czy lepiej zabieg. Lepiej to farmakologicznie i wygląda to jak okres. A po zabiegu 3mc czekania, stres. Nie polecam. Jak jest opcja farmakologicznie 2/3 doby meczyc się to lepsze to.
Autorko skonsultuj sie z lekarzem, ja mialam poronienie zatrzymane, nie krwawilam, beta spadala tyle co nic, w szpitalu dostalam tabletki
 
No nie wiem czy lepiej zabieg. Lepiej to farmakologicznie i wygląda to jak okres. A po zabiegu 3mc czekania, stres. Nie polecam. Jak jest opcja farmakologicznie 2/3 doby meczyc się to lepsze to.
Autorko skonsultuj sie z lekarzem, ja mialam poronienie zatrzymane, nie krwawilam, beta spadala tyle co nic, w szpitalu dostalam tabletki
Nie zawsze tabletki pomagają, ja tez dostałam je trochę pokrwawiłam ale nie oczyściło się do końca i tam musiałam mieć zabieg
 
Nie zawsze tabletki pomagają, ja tez dostałam je trochę pokrwawiłam ale nie oczyściło się do końca i tam musiałam mieć zabieg
Niestety nie zawsze tak sie da...też chciałam unikać zabiegu ale niestety się nie udalo..rowniez otrzymałam dwa razy tabletki ale niestety niewiele to zmieniło i pomogło.. więc nie zawsze udaje się bez zabiegu..
 
reklama
Niestety nie zawsze tak sie da...też chciałam unikać zabiegu ale niestety się nie udalo..rowniez otrzymałam dwa razy tabletki ale niestety niewiele to zmieniło i pomogło.. więc nie zawsze udaje się bez zabiegu..
Dokładnie tak, chociaż są dziewczyny ze po jednej tabletce już się oczyszczają, u mnie prawie nic nie ruszyło przez nie
 
Do góry