reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jeżeli masz taka możliwość i komfort to jak najbardziej zostań z dzieckiem w domu :-) Gdybym mogła i miała spokojną głowę pod względem finansów tak bym zrobiła.
Wiesz teraz przy tym wzroście cen to właśnie nie wiem czy można być spokojnym finansowo no ale zobaczymy w pracy jeszcze definitywnie nic nie mówię. U nas jest pracujący Tatuś I malutkie dodatkowe źródło dochodu oprócz pracy. Wogole to ja nie cierpię być od kogoś zależna finansowa więc moment kiedy nie będę miała swojego źródła dochodu będzie dla mnie okropny🤣😉
 
reklama
Ja jestem załamana bo dostałam skierowanie do neurologa z tymi drgawkami gdy zasypia. Na nfz terminy na styczeń (zarejestrowałam ją) prywatnie - da mi lekarz znać kiedy będzie mieć jakiś wolny termin bo do końca roku też nie ma miejsc bo nie ma w naszym regionie neurologów dziecięcych 😶
my mamy neurologa w czwartek u mnie to konieczność co 3 ms jest pod stałą kontrolą. też jesteśmy ciekawości co powiecie zaczyna się przesuwać siedząc na jednej nodze i zaraz łup bardzo mnie to martwi ☹️
i druga rzecz czasem z lenistwa chyba już podnosi się na głowie boję się że zrobi sobie coś w kręgosłup szyjny 😕
nfz to bym raczej nie liczyła w ostatniej chwili nawet potrafią odwołać 🙄
priv u Was z tego co mówisz to też masakra czasem to się dziwię czy my napewno w XXI wieku żyjemy 🙄
 
U mojej zauważyłam drgającą rączkę przy zasypianiu wczoraj 🙁 i jeszcze czasami tak szybko przekręca główką przawo-lewo-prawo- lewo...
Już kiedyś o tym pisałyście. Minęło? Nadal trwa??? Jak tam u Waszych?
Moją neurolog badał po pierwszym miesiącu, usg przezczaszkowe też miała 2 razy (ale to z innego powodu).
Nic jej nie wykryli, wtedy drżała jej nóżka, ale to ponoć prawidłowe u takich malutkich.
U nas nic się nie zmienia. Mąż też twierdzi że to może być od tego ze próbuje nowych umiejętności, zmęczy się, i w ten sposób się rozluźnia. Ale lepiej sprawdzić i tak z racji tego torbiela co miała.
 
Wiesz teraz przy tym wzroście cen to właśnie nie wiem czy można być spokojnym finansowo no ale zobaczymy w pracy jeszcze definitywnie nic nie mówię. U nas jest pracujący Tatuś I malutkie dodatkowe źródło dochodu oprócz pracy. Wogole to ja nie cierpię być od kogoś zależna finansowa więc moment kiedy nie będę miała swojego źródła dochodu będzie dla mnie okropny🤣😉
Tez tak mam. Kombinuje jak mogę, nawet na vinted wystawiam rzeczy by coś więcej wpadło do budżetu. Mąż chyba myśli nad zmianą pracy bo coraz nam ciężej, a ja wciąż myślę by chociaż sobie gdzieś iść i dorobić. Nie jest źle, ale gdy zarabiałam naprawdę dobrze, a teraz dostaje z Zusu mniej niż najniższa, to aż mam ochotę iść do pracy.
 
Jak kupujesz plastry emla tam jest krem i najpierw smarujesz tym kremem a później naklejasz plastry. Jest tam trzy plastry (opatrunki)
A nie Kochana to kupujesz w kremie a ja kupuje gotowca o takie 😜
 

Załączniki

  • BBAA32A2-D0D9-4C5F-A042-F4ED36FDD069.jpeg
    BBAA32A2-D0D9-4C5F-A042-F4ED36FDD069.jpeg
    75,7 KB · Wyświetleń: 26
my mamy neurologa w czwartek u mnie to konieczność co 3 ms jest pod stałą kontrolą. też jesteśmy ciekawości co powiecie zaczyna się przesuwać siedząc na jednej nodze i zaraz łup bardzo mnie to martwi ☹️
i druga rzecz czasem z lenistwa chyba już podnosi się na głowie boję się że zrobi sobie coś w kręgosłup szyjny 😕
nfz to bym raczej nie liczyła w ostatniej chwili nawet potrafią odwołać 🙄
priv u Was z tego co mówisz to też masakra czasem to się dziwię czy my napewno w XXI wieku żyjemy 🙄
Ja na tyłku tak jeździłam jak to mama mi opowiadała. Później normalnie w raczkowanie mi przeszło.
 
A jak objawy alergii u Waszych dzieci? Rozmawiałyśmy ostatnio? Jest lepiej?

U Melanii od dwóch dni mocno zaczerwienione policzki i suche raczej tym razem :(
Kurcze, no co chwilę coś ma z tą skórą :(
No właśnie u mnie tak wyskoczyło na polikach i jak tylko otworzyła to się pyta co zjadł?
ja przynajmniej wiem bo wczoraj tego nie miał a od dwóch dni podawałam brokuł z batatem ale to je od początku
i marchewkę z kalafiorem mamy winowajce☹️ nawet nie wiedziałam że Marchew może być alergizująca 🙄
 
Ja jestem załamana bo dostałam skierowanie do neurologa z tymi drgawkami gdy zasypia. Na nfz terminy na styczeń (zarejestrowałam ją) prywatnie - da mi lekarz znać kiedy będzie mieć jakiś wolny termin bo do końca roku też nie ma miejsc bo nie ma w naszym regionie neurologów dziecięcych 😶
Zobaczysz co powie neurolog może wcale nie trzeba się załamywać najgorsze jest to że na tych specjalistów trzeba czekać niewiadomo ile a jak już jest jakis szybki termin to nie wiadomo czy specjalista dobry jak u nas ten pożal się boże dermatolog
 
reklama
U mojej zauważyłam drgającą rączkę przy zasypianiu wczoraj 🙁 i jeszcze czasami tak szybko przekręca główką przawo-lewo-prawo- lewo...
Już kiedyś o tym pisałyście. Minęło? Nadal trwa??? Jak tam u Waszych?
Moją neurolog badał po pierwszym miesiącu, usg przezczaszkowe też miała 2 razy (ale to z innego powodu).
Nic jej nie wykryli, wtedy drżała jej nóżka, ale to ponoć prawidłowe u takich malutkich.
U nas to było z tą główką, jeszcze czasem jest ale rzadziej niż kiedyś, ja w sumie nie mówiłam o tym nawet pediatrze.
 
Do góry