reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja dzisiaj mega senna ,uciełam sobie popołudniowa drzemkę która trwała godzinkę ale jednak mało mi 😅 cały dzień ziewam ,nic mi się nie chcę, taki typowy leń 😁 natomiast dziś mam apetyt spory , nie cierpię na mdłości więc korzystam bo nigdy nie wiadomo czym zaskoczy mnie następny dzień 😃 dziś z moim dwulatkiem opedzlowalismy prawie całą kobiałke pysznych malin, smakowały jak z ogródka u babci, wpadło zatem sporo witaminy C🤗
Kto Dzisiaj był u lekarza jeszcze bo wydaje mi się że minimum dwie dzisiaj dziewczyny były na wizytach
 
O a skad jesteś? My już od czerwca planujemy taki wypad tylko miałam zdobywać szczyty a będę pewnie spacerowac po Karpaczu;)
@Aleks90
Z Jeleniej Góry, całkiem niedaleko Karpacza 😊 A zwiedzać jest co, w ostatnich katach Karpacz bardzo się rozwinął.

Ja już po wizycie. Z trójki zostało jedno. Dwa się wchłonęły. Dlatego beta tak wariowała. Pęcherzyk, który został urósł o równy tydzień, z usg wychodzi 5t5d. Czyli niby idealnie, ale mam przyjsc za 2 tygodnie zobaczyc czy jest zarodek, bo dzisiaj w pęcherzyku byla tylko mala, biała kropka. Jak powstanie z niej zarodek to zakładamy kartę ciąży i jest dobrze, jak nie będzie, No to wiadomo - szpital. Pocieszam się tym, że w tak wczesnej ciąży to wiadomo, ze nie bedzie jeszcze niewiadomo jakiego zarodka na usg, ale obawy znowu wróciły.
Ojej, oby wszystko było dobrze, to będą z pewnością dwa długie tygodnie dla Ciebie. Trzymam mocno kciuki aby kolejne usg było pomyślne ✊😍❤️
Cześć dziewczyny, witam się nieśmiało i pełna obaw, chociaż podczytuje Was już jakiś czas. Miałam przeczucie, że i ja tu zawitam 😊
Wiram serdecznie na naszym wątku 😘
U nas wszystko dobrze.
Serce pięknie bije. Wymiary idealne.
Dostałam dodatkowo luteinę.
Tak gadaliśmy że zapomniałam zapytać o datę porodu😅😅ale usg pokrywa się z om.
Super wiadomości, teraz możesz wreszcie odetchnąć. Oby tak dalej ❤️
40 lat 😏 jeszcze nie wiem jakie wybiorę ..jak zobaczę serducho wtedy to ogarnę i się już umówię. Będę musiała jechać do Trójmiasta bo u mnie tego nie zrobię.
Też zastanawiam się nad Nifty Pro
Ja w poprzedniej ciąży robiłam nifty ale tylko ze względu na powiększona przezierność karku. Wolałam zapłacić niż amniopunkcję robić.

@TuAga @gorla ja też z tych wiekowych 😂 mam 38 lat.
Witam serdecznie majowe mamy ;)
Śledzę Was od początku aczkowiek czekałam do wizyty która potwierdzi że ciąża rozwija się prawidłowo. Na dzień dzisiejszy 7+6 udało się usłyszeć już bicie serduszka (7+2) co bardzo mnie uspokoiło. Lekarz założył mi kartę ciazy także jestem dobrej myśli
Super, miło powitać kolejną mamusie 😍
 
Ja czuję się świetnie ale od dzisiaj 3x duphaśton i 2x luteinę 100 😒😒
Więc pewnie będzie katastrofa.
U mnie to samo, luteina 2 x 200mg jednak, raz dziennie było ok, ale ten drugi raz, na dzień, to masakra. Z plusów (?) to też czuję bardzo dobrze, mam wrażenie, ze jak były jakies pojedyncze mdłości, to coś minęły.
 
@Aleks90
Z Jeleniej Góry, całkiem niedaleko Karpacza 😊 A zwiedzać jest co, w ostatnich katach Karpacz bardzo się rozwinął.


Ojej, oby wszystko było dobrze, to będą z pewnością dwa długie tygodnie dla Ciebie. Trzymam mocno kciuki aby kolejne usg było pomyślne ✊😍❤️

Wiram serdecznie na naszym wątku 😘

Super wiadomości, teraz możesz wreszcie odetchnąć. Oby tak dalej ❤️

Ja w poprzedniej ciąży robiłam nifty ale tylko ze względu na powiększona przezierność karku. Wolałam zapłacić niż amniopunkcję robić.

@TuAga @gorla ja też z tych wiekowych 😂 mam 38 lat.

Super, miło powitać kolejną mamusie 😍
Ja do Jeleniej jeżdżę do lekarza 😀
Chodzisz prywatnie czy na NFZ ?
 
Ostatnia edycja:
Oj kobiety kto was próbuje przekonywać do szczepień ? Bo czytam i nie widzę z niczyjej strony nagonki. Ani wy nie przekonujecie do nie szczepienia ani dziewczyny do szczepień. Wyluzujcie . Faktycznie ten temat drażni wiele osób,ale nie odczytujmy od razu złych intencji.
Ja też się wcześniej podzielilamtym jak przeszliśmy covid. Dlatego się zaszczepiłam . Ale pisząc,że będę.sie szczepic w.ktoryms trymestrze nikogo nie chciałam zmuszac. Czytam.w.miare wszystkie posty.i nic takiego tu nie wyczytałam. P.s. sorry za.kropki
Ja też tak czytam i nie odczułam z żadnej strony przekonywania tylko opis swoich opinii :) ja też nie jestem zaszczepiona na covid, czy będę nie wiem ale wiadomo że to każdego indywidualna sprawa i nikogo nie będę namawiać czy tak czy nie, juz na kwietniowych mamach był wybuch złości, ale po co ? Każdy może się wypowiedzieć jak chce, nie pasuje wypowiedz to już lepiej chyva nie odpowiadać na nią niż wywoływać burze, myślę:) to nie czas na nerwy dziewczyny
 
Ja też tak czytam i nie odczułam z żadnej strony przekonywania tylko opis swoich opinii :) ja też nie jestem zaszczepiona na covid, czy będę nie wiem ale wiadomo że to każdego indywidualna sprawa i nikogo nie będę namawiać czy tak czy nie, juz na kwietniowych mamach był wybuch złości, ale po co ? Każdy może się wypowiedzieć jak chce, nie pasuje wypowiedz to już lepiej chyva nie odpowiadać na nią niż wywoływać burze, myślę:) to nie czas na nerwy dziewczyny
Otóż to. Sama z niektórymi znajomymi i rodzeństwem nie.rozmawiam bo to drażliwy temat ,który obrzydliwie dzieli.
 
@Aleks90
Z Jeleniej Góry, całkiem niedaleko Karpacza 😊 A zwiedzać jest co, w ostatnich katach Karpacz bardzo się rozwinął.


Ojej, oby wszystko było dobrze, to będą z pewnością dwa długie tygodnie dla Ciebie. Trzymam mocno kciuki aby kolejne usg było pomyślne ✊😍❤️

Wiram serdecznie na naszym wątku 😘

Super wiadomości, teraz możesz wreszcie odetchnąć. Oby tak dalej ❤️

Ja w poprzedniej ciąży robiłam nifty ale tylko ze względu na powiększona przezierność karku. Wolałam zapłacić niż amniopunkcję robić.

@TuAga @gorla ja też z tych wiekowych 😂 mam 38 lat.

Super, miło powitać kolejną mamusie 😍
Oj wiem że jest dużo zwiedzania , już 3 raz jadę w tamte rejony :)
 
reklama
Do góry