reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny, czy spotkałyście się z pojęciem zez pozorny/fizjologiczny? Zauważyłam, że mojemu synkowi ucieka czasem lewe oczko do środka. Na necie są rozne informacje: można znaleźć, że do 6mż to normalne, potem już trzeba się udać do okulisty, gdzieś indziej z kolei jest napisane, żeby poczekać do roku/15 mcy, bo może to być zez fizjologiczny. Są to opinie lekarzy (ktoś napisał o poradę i odpowiedzieli lekarze na portalach typu ABC zdrowie itp). Syn w sb kończy 8 mcy. W UK bardzo ciężko uzyskać skierowanie do specjalisty i już widze jak lekarz ogólny mówi, że wszystko ok, żeby narazie czekać. Być może tak jest, ale chciałam zapytać najpierw czy któras z was spotkała się może z takim przypadkiem. W załącznikach zdjęcia syna.
IMG-20210915-WA0008.jpg
Screenshot_20210915-140914_WhatsApp.jpg
 
Moge zapytac jaką opieke nad maluchem zorganizowałaś? U mnie problem z tym. Dziadkowie odpadają, opiekunce bym cala wyplate musiala oddac 😁 a żłobka troche sie boje
żłobek plus teściowa...
niestety nie mogę sobie pozwolić żeby zostać z córą jeszcze rok, kredyt sam się nie spłaci. na samą myśl aż mnie brzuch boli z nerwów jak pomyślę, że tyle godzin nie będę jej widzieć :(
 
żłobek plus teściowa...
niestety nie mogę sobie pozwolić żeby zostać z córą jeszcze rok, kredyt sam się nie spłaci. na samą myśl aż mnie brzuch boli z nerwów jak pomyślę, że tyle godzin nie będę jej widzieć :(
Czasami nie ma wyjscia niestety. Az strach pomyslec ze jeszcze niedawno siedzieli w brzuchu a teraz juz o żłobkach myslimy 😁
 
reklama
Do góry