reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Córeczka z 9 października, teraz 6,5 miesiąca, ciemiączko przednie cały czas od pierwszego szczepienia w 6 tygodniu jest 2 cm x 2 cm. Tylne nawet nie wiem. Pediatra coś komentował u was ciemiączka?
 
reklama
Córeczka z 9 października, teraz 6,5 miesiąca, ciemiączko przednie cały czas od pierwszego szczepienia w 6 tygodniu jest 2 cm x 2 cm. Tylne nawet nie wiem. Pediatra coś komentował u was ciemiączka?
Jest z 19 października i ma malutkie 0,5x0,5 przednie ale pediatra nic na szczepienie nie skomentowała...tylko wpisała i tyle, a ja w domu zagłębiłam się w temat i teraz nie wiem czy to nie za szybko zarasta.
 
Jest z 19 października i ma malutkie 0,5x0,5 przednie ale pediatra nic na szczepienie nie skomentowała...tylko wpisała i tyle, a ja w domu zagłębiłam się w temat i teraz nie wiem czy to nie za szybko zarasta.
Ja nawet uwagi na to nie zwracam, przednie na pewno ma jeszcze a tylne musze sprawdzić ale moja od urodzenia miala 2 z tyłu 1 z przodu
 
reklama
Potem niekoniecznie było lepiej, ale od dłuższego czasu na prywatnym forum mamy bardzo małe grono. Wszystko się udało? Bobas zdrowy? Widzę, że masz w nicku mama 2022 więc chyba gratulacje [emoji16]
Potem już nie śledziłam, za bardzo emocjonująca była to ciąża.
Córka, zdrowy,późny wcześniak. Cycocha straszna.
Obecnie 10tc 😉 ciąża planowana,ale totalne zaskoczenie,że w 1 cyklu.
Dużo spokojniejsza , chociaż od początku na lekach,bo jest krwiak i miałam plamienie.
 
Do góry