reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Czy nospa jest bezpieczna w ciąży? Ratuje się magnezem, ale dziś to już przegięcie 😅 taki ćmiący, ciche ciągniecie jak na miesiączkę na bokach
Mnie to prawe żebro boli i nie wiem dlaczego😀 aż nie mogę siedzieć tylko leżenie wchodzi w grę
O kurde 😄.... pewnie masz ucisk któregoś narządu 😊.... mnie bolało oddawanie moczu tzn czułam że ciągnie do dołu mimo że badania moczu ok ;D Wiec juz jak.na geriatrii wszystkich coś boli🤣🤣🤣🤣
 
O kurde 😄.... pewnie masz ucisk któregoś narządu 😊.... mnie bolało oddawanie moczu tzn czułam że ciągnie do dołu mimo że badania moczu ok ;D Wiec juz jak.na geriatrii wszystkich coś boli🤣🤣🤣🤣
To jest mega uciążliwe od tygodnia się z tym zmagam🤣 mówię mężowi że żebro mnie boli a on wogole nie czai śmieje się jak może bolec żebro...
 
Mnie to prawe żebro boli i nie wiem dlaczego😀 aż nie mogę siedzieć tylko leżenie wchodzi w grę
Mi w pierwszej ciąży jak zaczęły się narządy do góry przesuwać żeby zrobić miejsce na dzidzie to jakoś też się zebra na siebie nasuwały, taki dziwny ból szczególnie przy braniu głębszego wdechu
 
Też mnie bolą żebra, nie codziennie i nie cały czas, ale bolą 🙈 Myślę, że macica się podnosi, narządy przesuwają, by zrobić więcej miejsca i właśnie tam robi się jakiś ucisk i dlatego boli 😶
 
Mi w pierwszej ciąży jak zaczęły się narządy do góry przesuwać żeby zrobić miejsce na dzidzie to jakoś też się zebra na siebie nasuwały, taki dziwny ból szczególnie przy braniu głębszego wdechu
Ja wczoraj po drzemce jak się obudziłam to myślałam, że się udusze jakoś mi tak ciężko było ale to też podobno jeden z objawów 😊
 
reklama
Do góry